Proč zvolit Hypoteční banku

Bydlení snadno, rychle a na jednom místě, navíc s nejlepšími poradci. Hypoteční banka, expert na trhu s bydlením, nabízí klientům nejširší portfolio služeb pro financování bydlení a jednu z nejlépe úročených hypoték pro úsporné bydlení v Česku. Díky Hypoteční zóně mají navíc všechny produkty zákazníci po ruce online pod jednou střechou.

Jsme jedničkou mezi bankami

Díky našim klientům jsme jedním z největších poskytovatelů hypoték v České republice a bude nám ctí, pokud se i vy stanete naším klientem. Kvalitu našich hypoték oceňuje také odborná veřejnost. Jsme otevření a transparentní - proto už na webu získáte všechny potřebné informace.

Hypotéku vyřídíte pohodlně online

Šetříme váš čas a peníze. Hypotéku si můžete vyřídit z domova nebo kanceláře zdarma v naší Hypoteční zóně

Sazbu garantujeme 30 dní

Ať už si hypotéku sjednáte na pobočce nebo webu, garantujeme vám úrokovou sazbu po dobu 30 dnů. Pokud by v této době došlo k zvýšení úrokových sazeb, platí pro vás během 30 dnů naše nižší nabídka. Pokud se naopak v této době sazba sníží, samozřejmě snížíme i vaši úrokovou sazbu.

Hypotéku si u nás můžete pojistit

Nemusíte se bát, zda budete mít vždy na splátku. Pokud vás potká ztráta zaměstnání, nemoc nebo jiná nepříjemnost a sjednáte si pojištění hypotéky, budeme splátky platit za vás.