Proč zvolit Hypoteční banku

Hypotéky opravdu umíme

Chceme vám pomoci k lepšímu bydlení, a proto ať budete jednat s naším pracovníkem osobně nebo online, potkáte odborníka na hypotéky. Specializujeme se totiž pouze na hypoteční úvěry, takže vám dokážeme nejlépe poradit.

Jsme jedničkou mezi bankami

Díky našim klientům jsme již 12 let největším poskytovatelem hypoték v České republice a bude nám ctí, pokud se i vy stanete naším klientem. Kvalitu našich hypoték oceňuje také odborná veřejnost. Jsme otevření a transparentní - proto už na webu získáte všechny potřebné informace.

Hypotéku si můžete vyřídit i přes internet

Šetříme váš čas a peníze. Hypotéku si můžete vyřídit z domova nebo kanceláře na www.hypotekapowebu.cz zdarma bez poplatků. Naši specialisté jsou vám k dispozici v pracovní dyny do 16 hodin, schůzku si můžete rezervovat na www.virtualnipobocka.cz.

Úrokovou sazbu garantujeme po dobu 30 dnů

Ať už si hypotéku sjednáte na pobočce nebo webu, garantujeme vám úrokovou sazbu po dobu 30 dnů. Pokud by v této době došlo k zvýšení úrokových sazeb, platí pro vás během 30 dnů naše nižší nabídka. Pokud se naopak v této době sazba sníží, samozřejmě snížíme i vaši úrokovou sazbu.

Hypotéku si u nás můžete pojistit

Nemusíte se bát, zda budete mít vždy na splátku. Pokud vás potká ztráta zaměstnání, nemoc nebo jiná nepříjemnost a sjednáte si pojištění hypotéky, budeme splátky platit za vás.