Běháte rádi? Pak si v kalendáři zaškrtněte sobotu 27. srpna, kdy se uskuteční další díl běžeckého seriálu Běžíme na hrad, který dospělé
i dětské účastníky přivede na Kunětickou horu. Několika závodů se mohou zúčastnit jak jednotlivci, tak i celé rodiny s alespoň jedním dítětem mladším 15 let. Hypoteční banka, coby partner celého projektu, nabízí svým klientům slevu 50 Kč na startovném.

 

Volnočasový rodinný běžecký seriál Běžíme na hrad v sobě kombinuje poznávání českých hradů se sportem a dalším doprovodným programem. Účastníci běžecké tour z řad závodníků, rekreačních běžců i jejich rodin tak mohou během léta vybírat ze závodů u pěti hradů po celé České republice, které nabízí jak atraktivní historická prostředí, tak i krásnou okolní přírodu a příjemný terén pro běh. Hlavním cílem projektu
je propojení oblíbeného sportu, historie, kultury, turistiky a aktivit pro děti do jednoho dne.

 

V sobotu 27. srpna budou na Kunětické hoře připraveny běžecké závody pro děti na vzdálenosti 100 m, 300 m, 600 m a 1200 m. Na dospělé pak čekají závody na 5 a 15 km. Start prvního závodu pro děti je naplánován na 11.00, závody dospělých na 5 a 15 km startují ve 13.00, respektive ve 14.30. Letošní novinkou je rodinný běh Hypoteční banky, na který se může přihlásit rodina, kde je alespoň jeden z členů mladší 15 let.

 

Pro klienty Hypoteční banky je navíc připraveno zlevněné startovné (netýká se Pohádkové cesty). Slevu 50 Kč lze získat po zadání kódu HBNAHRAD v registračním formuláři. K uplatnění slevy je třeba se ke konkrétnímu závodu přihlásit předem a zároveň provést platbu startovného převodem do termínu, který je uveden na přihlašovacím formuláři (tj. nejpozději 16 dní před datem konání akce). Více informací k závodu včetně registračního formuláře naleznete zde: www.hypotecnibanka.cz/bezime-na-hrad.

Datum: 11. 8. 2016 10:12:00