Olomoucká pobočka Hypoteční banky přivítá 25. září své zákazníky poprvé v nových designových prostorách v blízkosti BEA centra na třídě Kosmonautů. Po Praze, Brně a Ostravě otevře již několikátou pobočku provedenou v konceptu Obýváku. Záměr hlavního architekta Radima Václavíka, který má celý koncept na starosti, je už z názvu jasný – navodit klientům při návštěvě pobočky příjemnou atmosféru domova již během žádosti o hypotéku. 

Sjednání hypotéky je závazkem na dlouhá léta, vyžaduje tedy na rozdíl od jiných finančních produktů více času stráveného na pobočce banky. I přesto, že je klientům Hypoteční banky dostupné internetové bankovnictví, je vždy návštěva pobočky nezbytnou součástí. Hypoteční banka proto nyní představuje moderní koncept svých poboček, ve kterém se budou zákazníci cítit jako v útulně zařízeném obýváku. Vedoucí architekt projektu, Radim Václavík, se vždy snaží dosáhnout toho, aby se návštěva banky stala příjemně stráveným časem a zároveň načerpáním inspirace k zařízení svého vlastního bytu. 

„Usilujeme o co největší spokojenost a pohodlí jak našich klientů, tak také zaměstnanců. Cílem našich rekonstrukcí je vytvoření útulnějšího pracovního prostředí pro obě strany. Koncept Obývák už se osvědčil v několika městech České republiky a je nám potěšením, že bude pobočka v tomto stylu brzy dostupná také v Olomouci. Jejím unikátem je např. také výzdoba fotografiemi z celého světa, které nafotil sám zaměstnanec pobočky,“ uvedla Andrea Vokálová, tisková mluvčí Hypoteční banky. Nová pobočka znamená také další změnu – na zákazníky od začátku září dohlíží nová ředitelka olomoucké pobočky Renata Chovanečková.

Ačkoliv je nová pobočka Hypoteční banky na třídě Kosmonautů v Olomouci již od 26. srpna v plném provozu, slavnostní otevření za účasti vedení banky proběhne 25. září.

Datum: 25. 9. 2019 9:19:00