V zimním období nás čeká celá řada povinností. Všichni nakupujeme vánoční dárky a výzdobu, běháme po obchodech a času se nedostává. Máme pocit, že by bylo dobré vyřídit toho co nejvíce ještě do konce roku, abychom začali ten další rok nanovo. K tomu patří i sen o novém bydlení. Ten si můžete splnit snadno a rychle díky Virtuální pobočce Hypoteční banky, kde je bankéř k dispozici každý den až do večera, navíc nově i o víkendech.

Trávení času čekáním na pobočkách banky je už minulostí. Dnešní doba si žádá ve všem online řešení a Hypoteční banka v tom vychází svým klientům maximálně vstříc. Hypotéku si v ní můžete zřídit pohodlně z domova díky službě Hypotéka po webu nebo si můžete sjednat online schůzku se specialistou ve Virtuální pobočce. Ten je vám k dispozici doslova od rána do večera a nově i celé dny o víkendu.

„Naši klienti mají často konkrétní dotazy a chtějí, aby se někdo věnoval výhradně jim. To samozřejmě plně chápeme, proto provozujeme Virtuální pobočku, kde je k dispozici prostřednictvím videohovoru specialista, s nímž může klient osobně probrat cokoliv potřebuje pro sjednání hypotéky.“ říká Andrea Vokálová, tisková mluvčí Hypoteční banky.

Vstup do Virtuální pobočky je rychlý a velmi jednoduchý. Stačí si jen rezervovat s bankéřem hovor, který je zdarma, a spojení může začít. Není třeba instalovat žádný program. Nemusíte se bát ani toho, že by vaše osobní informace nebyly chráněny. Přenos dat probíhá šifrovaně a podléhá přísným bezpečnostním standardům.

„Kvůli schůzce na Virtuální pobočce si není třeba brát dovolenou, ani si ukrajovat ze své pracovní doby. Radit se s bankéřem můžete každý pracovní den od 9 do 21 h, navíc nově strana 2 / 2 i o víkendu od 9 do 19 h.“ dodává Andrea Vokálová. „Specialista vám online pomůže s výběrem, ale sám také hypotéku kompletně zpracuje. Bude radit a pomáhat až do podpisu smlouvy, online, telefonicky i po e-mailu.“

Datum: 12. 12. 2017 15:25:00