Hypoteční banka uspěla v největší soutěži firemních webů a digitálních řešení v Česku WebTOP100. Kromě vítězství v sekci Firemní web – kategorie Banky si zlato odnesla i v kategorii Self-Care, která v historii soutěže byla vyhlášena vůbec poprvé.

Po loňské druhé příčce se Hypoteční banka do soutěže WebTOP100 vrátila s inovovaným portálem, který nově přinesl například integrované hypoteční kalkulačky včetně refinancování, on-line prezentaci poboček s virtuálními prohlídkami, inovovaného průvodce hypotékou nebo nový kresebný styl. Tvůrci webu také odstranili zhruba 50 procent obsahu, který nebyl navštěvován, anebo neměl pro klienty tak významný přínos.

„Naším cílem při úpravách webu www.hypotecnibanka.cz bylo komunikovat s klienty srozumitelně. Proto jsme se snažili, aby jeho obsah byl jednoduchý a přátelský. Kladli jsme důraz i na to, abychom se vyhýbali nadbytku odborné bankovní terminologie, ovšem s tím, abychom klientovi vše dobře vysvětlili. Jednoduchost, svěžest a jasné sdělení informací, tento mix společně s kvalitním technickým a vizuálním zpracováním porotu soutěže zaujal. Věříme, že stejně tak se líbí i našim stávajícím a potenciálním klientům,“ říká mluvčí Hypoteční banky Andrea Vokálová.

Kromě samotného webu si cenu za první místo Hypoteční banka odnesla i v kategorii Self-Care, která byla v rámci soutěže vyhlášena vůbec poprvé. Tady lídr hypotečního trhu bodoval s on-line hypoteční zónou, která funguje na adrese www.hypotecnibanka.cz.

Datum: 23. 11. 2017 13:01:00