Skupina ČSOB, jednička na trhu financování bydlení, upravila na počátku tohoto týdne cenovou nabídku účelových hypotečních úvěrů. Cílem těchto změn je klientům nabídnout jednoduší a transparentnější nabídku úrokových sazeb. Novinky se zaměřují zejména na aktivitu klienta, se kterou jsou spojeny další benefity.

„Nadále pro naše hypotéky platí, že vyřízení a vedení hypotéky je zdarma a v rámci akce u nás klienti získají i odhad nemovitostiOcenění nemovitosti zpracované odhadcem uvedeným na seznamu banky. zdarma. Díky nové jednodušší a transparentní cenotvorbě má skupina ČSOB velmi konkurenceschopné podmínky na hypotečním trhu. Tyto změny se týkají obchodů s datem garance úrokové sazby od 12. září dále, a využít je mohou velice jednoduše stávající i noví klienti ČSOB“ uvádí Jiří Feix, předseda představenstva Hypoteční Banky a ČSOB Stavební spořitelny.

První důležitou oblastí je sleva za životní pojištění. Životní pojištění s ohledem k dlouhodobosti splácení hypotéky, považuje Hypoteční banka jako poskytovatel hypotečních úvěrů za důležité a užitečné pro své klienty. Proto budeme zvýhodňovat životní pojištění sjednané u ČSOB Pojišťovny a to jak v rámci pojištění schopnosti splácet úvěr tak i v případy využití pojištění Náš život s možností komplexního pojištění.

Výhodnější úrokové sazby nabídneme klientů, kteří budou používat běžný účet, tedy budou nejen z účtu splácet hypotéku ale i třikrát měsíčně použijí platební kartu a minimálně jednou za tři měsíce i aplikaci ČSOB Smart.

Klienti, kteří podporují energeticky úsporná řešení v bydlení mohou v rámci produktu Hypotéky na úsporné bydlení získat zvýhodněnou úrokovou sazbu a také 30% slevu na pojištění Náš domov.

Nad rámec výše uvedeného pro klienty, kteří zasílají měsíčně na svůj účet u ČSOB alespoň 50 tisíc korun nabídne ČSOB dodatečnou slevu z úrokové sazby. Výhodně ji tak mohou využít klienti se sjednanou službou Premium.

Pro klienty ČSOB je k dispozici také hypoteční kalkulačka, kterou mohou využít pro nezávazný propočet.

Tabulka aktuálních sazeb po započítání výše uvedených slev a podmínek:

Hypoteční úvěry

Druh úvěru

 

Fixní sazby – rating A, B

 

1 rok

3 roky

5 let

7 let

10 let

15 let

 

 

 

 

 

 

 

Hypoteční úvěrÚvěr, jehož splacení je zajištěno zástavním právem k nemovitosti. Jako zástava se obvykle využívá financovaná nemovitost, ale lze ručit i jiným objektem. Existují dva typy hypotečních úvěrů. Účelová hypotéka, která je určená na financování nemovitosti a neúčelová hypotéka (tzv. americká hypotéka), kdy lze úvěr použít na financování čehokoliv. do 70 % *

6,49

5,99

5,69

5,69

5,79

6,09

Hypoteční úvěrÚvěr, jehož splacení je zajištěno zástavním právem k nemovitosti. Jako zástava se obvykle využívá financovaná nemovitost, ale lze ručit i jiným objektem. Existují dva typy hypotečních úvěrů. Účelová hypotéka, která je určená na financování nemovitosti a neúčelová hypotéka (tzv. americká hypotéka), kdy lze úvěr použít na financování čehokoliv. do 80 % *

6,59

6,09

5,79

5,79

5,89

6,19

Hypoteční úvěrÚvěr, jehož splacení je zajištěno zástavním právem k nemovitosti. Jako zástava se obvykle využívá financovaná nemovitost, ale lze ručit i jiným objektem. Existují dva typy hypotečních úvěrů. Účelová hypotéka, která je určená na financování nemovitosti a neúčelová hypotéka (tzv. americká hypotéka), kdy lze úvěr použít na financování čehokoliv. do 90 % *

6,89

6,39

6,09

6,09

6,19

6,49


Datum: 17. 10. 2022 9:17:00