V letošním ročníku soutěže Fincentrum Banka roku v kategorii Hypotéka roku uspěla Pěkná hypotéka od Hypoteční banky. V konkurenci šestnácti dalších produktů konkurenčních finančních institucí získala třetí příčku. Za posledních patnáct let tak Hypoteční banka v této kategorii uspěla už počtrnácté. Celkem pětkrát si odnesla cenu za první místo.


Ocenění Hypotéka roku 2016 získala letos na jaře představená marketingová akce Hypoteční banky nazvaná Pěkná hypotéka. Zákazníky i hodnotící porotu si získala možností dosáhnout na úrokovou sazbu pouze 1,89 % s možností fixace na 3, 5, 7 či dokonce 10 let, a to pro všechny úvěry na bydlení ve výši nad 1 milion Kč s LTVPoměr výše úvěru k ceně nemovitosti. (poměr výše úvěru k ceně nemovitosti) do 70 % včetně. Navíc bez jakýchkoliv poplatků za sjednání a správu úvěru.


„Stále dostupná Pěkná hypotéka dovoluje našim klientům využít příznivé ekonomické situace a příležitosti k zafixování své hypotéky s jedinečnou sazbou až na 10 let. Díky možnosti až desetileté fixace tak zákazníci získají dlouhodobou jistotu v podobě neměnné výše splátek sjednaného úvěru,“ uvedla Kateřina Krásová, ředitelka marketingu Hypoteční banky. „V době, kdy ceny se rezidenčních nemovitostí začaly zvyšovat, stala se Pěkná hypotéka ideálním nástrojem nejen pro vyřešení vlastního bydlení, ale také pro efektivní zhodnocení volných finančních prostředků,“ dodala Krásová, která upozorňuje i na další klientsky vstřícný bonus v podobě speciální hypoteční kalkulačku, kde si zákaznici mohou snadno spočítat výši měsíční splátky a obratem si nechat od banky zpracovat veškeré potřebné podklady.

Hypoteční banka v anketě Fincentrum Banka roku uspěla celkem čtrnáctkrát. Loni zvítězila s produktem Australská hypotéka, v roce 2013 bodovala Hypotéka s bonusem. Navázala tak na předchozí vítězství v letech 2010, 2009, 2007 a 2005. Druhé respektive třetí místo si ze soutěže o nejlepší hypoteční produkt kromě letoška odnesla také v letech 2014, 2012, 2011, 2006, 2004, 2003 a 2002.

Datum: 24. 11. 2016 10:52:00