Do největší pražské pobočky Hypoteční banky v ulici Na Poříčí si denně přijde vyřídit hypoteční úvěrÚvěr, jehož splacení je zajištěno zástavním právem k nemovitosti. Jako zástava se obvykle využívá financovaná nemovitost, ale lze ručit i jiným objektem. Existují dva typy hypotečních úvěrů. Účelová hypotéka, která je určená na financování nemovitosti a neúčelová hypotéka (tzv. americká hypotéka), kdy lze úvěr použít na financování čehokoliv. v průměru pětatřicet klientů. Nově si zákazníci této pobočky mohou užít její zcela novou podobu, díky níž se při schůzce s hypotečními specialisty cítí „jako doma“.

Nový koncept poboček Hypoteční banky, který už znají například klienti v Praze 4, Praze 5 nebo v Ústí nad Labem, mohou otestovat také zájemci o hypoteční úvěrÚvěr, jehož splacení je zajištěno zástavním právem k nemovitosti. Jako zástava se obvykle využívá financovaná nemovitost, ale lze ručit i jiným objektem. Existují dva typy hypotečních úvěrů. Účelová hypotéka, která je určená na financování nemovitosti a neúčelová hypotéka (tzv. americká hypotéka), kdy lze úvěr použít na financování čehokoliv., kteří zavítají do pobočky v Praze 1 v ulici Na Poříčí. I její interiér se totiž proměnil na moderní byt české rodiny, v němž bude sjednávání hypotečního úvěru stejně příjemné, jako by se jednalo o návštěvu dobrých sousedů. Tato pobočka vyniká svojí velikostí a navíc patří i mezi ty nadprůměrně úspěšné. „Za dobu její existence od roku 1995 v ní bylo uzavřeno celkem 12 procent všech hypotečních úvěrů naší banky,“ říká ředitel pobočky Hypoteční banky Petr Svoboda.

Inspiraci pro konečnou podobu nového vzhledu interiéru pobočky v ulici Na Poříčí Hypoteční banka získala spoluprací s architekty a designéry, ale využila i náměty svých zaměstnanců a klientů.

„Zájemcům o financování nového či rekonstrukci staršího bydlení nabízíme celou řadu způsobů, jak získat hypoteční úvěrÚvěr, jehož splacení je zajištěno zástavním právem k nemovitosti. Jako zástava se obvykle využívá financovaná nemovitost, ale lze ručit i jiným objektem. Existují dva typy hypotečních úvěrů. Účelová hypotéka, která je určená na financování nemovitosti a neúčelová hypotéka (tzv. americká hypotéka), kdy lze úvěr použít na financování čehokoliv. on-line, k čemuž slouží služby jako například Hypotéka po webu, možnost on-line chatu s bankéřem, on-line chat v rámci virtuální pobočky nebo tradiční e-mail. Pořád ale platí, že velká část klientů se chce při sjednávání hypotéky setkat s „živým“ bankéřem v prostoru banky, kde se chtějí cítit příjemně. A právě pro ně naše pobočky v novém duchu postupně proměňujeme, v čemž budeme pokračovat i nadále,“ dodává Vlastimil Nigrin, člen představenstva Hypoteční banky a vrchní ředitel pro oblast obchody a klienti.

Nový i stávající klienti Hypoteční banky mohou v novém prostředí pražské pobočky Na Poříčí plně využít současnou situaci na hypotečním trhu, která k pořízení nebo rekonstrukci vlastní nemovitosti maximálně nahrává. Úrokové sazby jsou na historických minimech a ceny nemovitostí pomalu sotupají, což z pořízení domu, bytu či pozemku dělá i zajímavou dlouhodobou investici.

   

Datum: 4. 6. 2015 13:52:00