Hypoteční banka, specialista na financování bydlení a jednička na hypotečním trhu, má od letošního února novou reklamní kampaň nazvanou „Zkraťte si cestu domů“. Její součástí je i spolupráce na pořadu o bydlení „Gebrian versus“ internetové televize Stream.cz, jehož hlavní tváří je známý kritik architektury Adam Gebrian.

Nová řada Streamového pořadu se jménem „Gebrian versus" je osmidílný seriál, ve kterém populární kritik architektury Adam Gebrian glosuje zajímavé stavby. První díl z této řady se věnuje moderní střešní nástavbě typického činžovního domu v Praze Bubenči. V dalších dílech se bude věnovat otáčivému domu nedaleko Velkých Hamrů, Chameleonu z Lipenců, Zen Houses v Ruprechticích nebo vile v Berouně.

„Tímto seriálem si vyzkoušíme nové a neotřelé způsoby komunikace a propagace Hypoteční banky směrem k našim klientům,“ vysvětluje Kateřina Krásová, ředitelka marketingu Hypoteční banky.

 

Pořad „Gebrian versus“ je vysílán již čtyři roky na Stream.cz. Jeho hlavní hvězda Adam Gebrian vystudoval Fakultu umění a architektury Technické univerzity v Liberci, postgraduálně studoval na Southern California Institute of Architecture v Los Angeles. Pracoval v několika architektonických kancelářích. Sedm let byl členem redakční rady časopisu Era 21. Od roku 2009 uvádí na Radiu Wave pořad Bourání. O architektuře psal nebo píše do Lidových novin, Respektu a Hospodářských novin. Architekturu i vyučuje a vloni byl oceněn titulem Architekt roku 2015.

 

První a druhý díl nového pořadu můžete shlédnout ZDE.

Datum: 29. 3. 2016 12:08:00