Hypoteční banka, partner projektu Slavné vily, přivítala na nově otevřené výstavě „Slavné vily Čech, Moravy a Slezska“ v Severočeském muzeu v Liberci své významné obchodní partnery z Libereckého regionu. Výstava zachycuje vilové objekty nejen z Liberecka, ale i z dalších koutů České republiky a bude přístupná pro veřejnost až do 17. března 2013.

Během setkání Hypoteční banky s obchodními partnery měli hosté možnost zúčastnit se komentované prohlídky ve vile Theodora Liebiega a vyslechnout výklad odborníka Mgr. Jiřího Křížka, ředitele Severočeského muzea v Liberci, a to nejen k výstavě, ale také k historii samotné vily. 

„Hypoteční banka je specialista na financování rodinného bydlení a bylo pro nás logickou a zároveň velmi příjemnou příležitostí přivítat naše obchodní partnery v historickém prostoru vily Theodora Liebiega," uvedl Vlastimil Nigrin, náměstek generálního ředitele pro věci obchodní a člen představenstva Hypoteční banky a dodává: „Partnerem výstavy Slavné vily jsme již druhým rokem a jsme rádi, že můžeme být u toho, když je široké veřejnosti velmi atraktivní formou představována téměř dvousetletá historie českých architektonických klenotů.“

Hypoteční banka je partnerem projektu slavné vily od začátku loňského roku a za toto období se díky její podpoře uskutečnilo několik regionálních výstav Slavných vil v rámci celé České republiky.


Fotodokumentace ze slavnostního setkání Hypoteční banky s obchodními partnery:
(zleva doprava)

Jana Čechlovská, vedoucí kanceláře GOLEM FINANCE v Liberci
Roman Marek, obchodní manažer, GOLEM FINANCE
Vlastimil Nigrin, náměstek generálního ředitele pro věci obchodní a člen představenstva Hypoteční banky
Jiří Křížek, ředitel Severočeského muzea v Liberci

Datum: 27. 2. 2013 10:49:00