Hypoteční banka spolu s jedním z nejvýznamnějších developerů, společností Trigema, testuje unikátní, prémiový proces obsluhy společných klientů.

Obě společnosti nabízí zájemcům o nový byt z projektu Čistovická speciální přístup. Schůzky s realitním i hypotečním specialistou se odehrají ve vzorovém bytě přímo v objektu, v němž si chtějí zájemci byt pořídit. Nemusí tak ztrácet čas přesuny, ale prohlídku své vysněné nemovitosti mohou spojit s jednáním o hypotečním úvěru.„Pro tyto účely máme díky spolupráci s Trigemou připravený „hypoteční obývák“ situovaný do vzorového bytu přímo v prémiovém projektu Čistovická,“ říká Andrea Vokálová, tisková mluvčí Hypoteční banky.

Přístup plný nadstandardní péče tím ale nekončí. Jeho součástí je i nabídka bankovních služeb Prémium od ČSOB, které zahrnují například možnost získání prestižní platební karty, rozsáhlé možnosti pojištění či exkluzivní investiční příležitosti.

„V případě potvrzení zájmu o tento druh služby „vše v jednom“ jsme připraveni nabídnout vybraným partnerům a našim společným klientům podobnou formu moderní obsluhy, například v podobě videobankéře Hypoteční banky,“ dodává Andrea Vokálová.

A co vše developer v projektu Čistovická klientům nabízí?
Projekt staví na filosofii Chytrého bydlení. Zásadní je pro něj pětice navzájem propojených segmentů: ekologie a energie, moderní technologie, zdraví a bezpečí, správná cena a služby na dosah, které dohromady společně ovlivňují spokojené bydlení.

Čistovická je komorní projekt s 21 kompletně dokončenými byty situovanými v klidné vilové čtvrti nedaleko centra města. V projektu jsou maximálně využity moderní technologie zpříjemňující bydlení s důrazem na ekologii i bezpečnost.

Prodej kompletně dokončených bytů byl pro VIP zákazníky zahájen 25. září. Standardní prodej pak odstartoval v první polovině října. Další informace o projektu nebo vybavení bytů naleznete zde: https://www.csv-byty.cz/o-projektu/.

Datum: 31. 10. 2017 14:11:00