Obhájí nejlepší čeští kajakáři Jiří Prskavec a Vavřinec Hradilek svoje pozice ve světové špičce? Jak se bude dařit bronzové medailistce z letošního mistrovství Evropy, kajakářce Kateřině Kudějové? A kolik českých reprezentantů se probojuje na stupně vítězů? Odpovědi na tyto otázky vzbuzují pozornost v souvislosti s pořádáním Světového poháru 2015 ve vodním slalomu, který se od 19. června do 21. června 2015 koná na umělé slalomové dráze v Praze – Troji. Hypoteční banka, jednička na českém hypotečním trhu, je hlavní partnerem této mezinárodně sledované sportovní události.

Opět po roce bude přes tři stovky závodníků ze 45 zemí v Praze na vltavské divoké vodě bojovat o cenné body do letošního ročníku Světového poháru, který má letos celkem pět zastávek. Kromě Prahy například v polském Krakově, francouzském Pao nebo španělském Seo D´ Urgell.

„Těší nás, že můžeme být hlavním partnerem sportu, v němž se českým zástupcům dlouhodobě daří. Věříme, že nejen čeští sportovci letos v Praze opět předvedou dechberoucí výkony, které budou bavit jak návštěvníky u trati, tak i u obrazovek České televize. Zároveň se ale stanou i inspirací pro jejich následovníky, kteří možná jednou dosáhnout podobně velkých úspěchů jako například olympijští medailisté Štěpánka Hilgertová, Ondřej Štěpánek, Jaroslav Volf nebo Vavřinec Hradilek,“ říká Jan Sadil, generální ředitel a předseda představenstva Hypoteční banky.

Přijďte společně s Hypoteční bankou podpořit sportovce na divoké vodě. První semifinálové závody startují v sobotu 20. června v pražské Troji v 9.00. Vstupné po oba víkendové finálové dny je pouze 70 Kč na osobu.

 O Hypoteční bance:

Hypoteční banka je specialistou na bydlení. Od roku 2007 je lídrem v oblasti nově poskytnutých hypotečních úvěrů a aktuálně u ní má téměř 200 tisíc klientů hypotéky v celkovém objemu přes 220 mld. Kč. Na trhu působí již od roku 1991 a spolupracuje s řadou externích hypotečních a finančních poradců. V jejím čele stojí od roku 2003 generální ředitel a předseda představenstva Jan Sadil, který se stal vítězem posledního ročníku ankety Bankéř roku a který má k divoké vodě blízko – sám byl vrcholovým sportovcem a reprezentantem republiky v kanoistice.

Posláním Hypoteční banky zní „Pomáháme našim klientům bydlet“. Proto, kromě řady dílčích sportovních, kulturní a dobročinných akcí a projektů Hypoteční banka dlouhodobě podporuje zejména neziskovou organizaci SOS dětské vesničky, která umožňuje opuštěným dětem získat láskyplný domov a která letos slaví 45. výročí otevření první SOS dětské vesničky v ČR.

Datum: 18. 6. 2015 17:05:00