Hypoteční banka v letošním roce oslaví 25 let od schválení své první hypotéky. Pro nové klienty si proto připravila soutěž o 1 000 000 korun na vybavení nové domácnosti. Každý měsíc bude vylosován jeden výherce, který získá poukázku v hodnotě 100 000 korun do obchodního domu IKEA. Banka tak chce výhercům pomoci zařídit si své nové bydlení podle svých snů.

Od března letošního roku budou mít noví klienti Hypoteční banky možnost každý měsíc vyhrát poukaz na vybavení domácnosti nábytkem IKEA. Do soutěže o celkem 10 poukázek v hodnotě 100 000 korun budou zařazeni všichni noví klienti, kteří si u banky od března do prosince sjednají hypoteční úvěrÚvěr, jehož splacení je zajištěno zástavním právem k nemovitosti. Jako zástava se obvykle využívá financovaná nemovitost, ale lze ručit i jiným objektem. Existují dva typy hypotečních úvěrů. Účelová hypotéka, která je určená na financování nemovitosti a neúčelová hypotéka (tzv. americká hypotéka), kdy lze úvěr použít na financování čehokoliv.. Každý měsíc pak banka vylosuje jednoho šťastného výherce, který získá poukázku třeba na zařízení nové kuchyně a další doplňky do nového bydlení.

Jedná se o vůbec historicky první podobnou soutěž, kterou si banka pro nové klienty připravila.  „Věříme, že právě peníze na vybavení nového bydlení klienti ocení a umožní jim vylepšit si ho podle svých představ a nových trendů. Spolupráci s IKEA jsme si vybrali nejen kvůli její oblíbenosti mezi Čechy, ale také díky hodnotám, kterým dominuje udržitelnost a šetrnost k životnímu prostředí. Tyto hodnoty jsou pro nás v našem počínání velmi důležité,“ říká Jiří Feix, generální ředitel Hypoteční banky.

Oslavy 25. výročí banky budou probíhat po celý rok. „Jsme pyšní, že Hypoteční banka, lídr na trhu bydlení, patří do naší Skupiny ČSOB. Díky tomu klientům dokážeme nabídnout komplexní řešení jejich financí a bydlení pod jednou střechou. Jsme rádi, že našim klientům už 25 let můžeme pomáhat na cestě k vysněnému bydlení,“ dodává Jan Sadil, člen představenstva ČSOB.

Více o soutěži se zájemci mohou dovědět na internetové stránce www.rozdavamemilion.cz. První losování výherců je naplánováno už na 15. dubna.

Datum: 2. 3. 2020 10:07:00