Výstava Slavné vily Ústeckého kraje zachycuje rodinnou architekturu devatenáctého a dvacátého století a zájemcům o architekturu představuje i další příklady slavných vilových staveb a staveb rodinných domů v dalších regionech v České republice. Zahájena byla 28. března a potrvá do 31. května 2013. Hypoteční banka, která je dlouhodobým partnerem cyklu regionálních výstav Slavné vily, přivítala u příležitosti otevření výstavy v ústeckém muzeu své obchodní partnery z regionu.

 „Hypoteční banka je partnerem putovní výstavy Slavné vily již druhým rokem a za tuto dobu bylo v rámci výstavy představeno několik desítek slavných vilových staveb v rámci několika regionů. My jsme rádi, že můžeme být u toho, kdy je široké veřejnosti velmi atraktivní formou představována téměř dvousetletá historie českých architektonických klenotů," uvedl Jan Sadil, generální ředitel a předseda představenstva Hypoteční banky, a dodává: V Ústí nad Labem, kde sídlí i nejnovější pobočka Hypoteční banky, jsme měli zajímavou možnost provést naše obchodní partnery u příležitosti výstavy také historickou vilou Ignaze Petschka na prohlídce komentované historikem a publicistou Martinem Krskem.”

Fotodokumentace ze slavnostního setkání Hypoteční banky s obchodními partnery:

Jan Sadil, generální ředitel Hypoteční banky, a Jaroslava Turečková, oblastní ředitelka spol. Broker Consulting, a.s.

Jan Sadil, generální ředitel Hypoteční banky, Simona Indrišeková, ředitelka regionální pobočky Hypoteční banky pro Severní Čechy, společně se skupinou hostů Hypoteční banky

Datum: 8. 4. 2013 14:31:00