Začátkem listopadu nastoupil do regionální pobočky plus Liberec na místo jejího ředitele Ivan Parlesák (41). Na nové pozici mimo jiné zúročí své dlouholeté zkušenosti v oboru finančního poradenství.

Cílem Ivana Parlesáka je vést profesionální tým lidí, kteří budou odborníky na hypotéky, ale zároveň se budou řídit zdravým selským rozumem. „Chci vybudovat akční tým profesionálů, který bude pro klienty na Liberecku zárukou rychlého a pohodlného vyřízení hypotéky a jasnou jedničkou v regionu. Líbí se mi produktová pestrost Hypoteční banky, která umožňuje řešit i komplikovanější případy,“ říká.

Pracovní zkušenosti sbíral jako vedoucí pobočky Plzeň společnosti GTS Czech. Působil jako finanční poradce pro eBanku a ve společnosti Partners Financial Services, zastával pozici VIP konzultanta.

Ivan Parlesák je ženatý a spolu s manželkou vychovává dvě dcery. Je velkým příznivcem sportu, v minulosti byl členem české reprezentace ve vodním pólu. V současné době se sportu věnuje ve volném čase, a to především triatlonu, běhu, běžkám a přípravě na Ironmana

Datum: 21. 11. 2013 15:51:00