Novou tiskovou mluvčí Hypoteční banky se od září stává Kateřina Krásová. Bude zodpovědná za veškeré aktivity spojené s externí komunikací Hypoteční banky.

Hlavním úkolem Kateřiny Krásové na pozici tiskové mluvčí Hypoteční banky bude přiblížit bankovní témata  k oblastem životního stylu a učinit problematiku hypotečních úvěrů co nejsrozumitelnější a atraktivní, a to jak pro média, tak pro širokou veřejnost.

„Hypoteční trh je  velmi dynamický a je důležité rychle reagovat na nové situace. Věřím, že se mi povede přiblížit oblast financování bydlení a s ní související témata široké veřejnosti,“ vysvětluje Kateřina Krásová


Kateřina Krásová získala řadu zkušeností z oblasti mediální komunikace v DIRECT Pojišťovně, kde pracovala na pozici tiskové mluvčí a PR manažerky. Předtím zastávala roli Risk Management Coordinator. Byla zodpovědná za zajišťování pravidelného monitoringu aktuálních rizik a jejich projednání na úrovni top managementu. 

Absolvovala bakalářské studium bankovnictví na Vysoké škole technické a ekonomické v Českých Budějovicích. Hovoří anglicky a německy. Ve volném čase se věnuje sportovním aktivitám a dalšímu odbornému studiu. 

Tisková mluvčí Hypoteční banky Kateřina Krásová je médiím k dispozici na těchto kontaktech:
Mobil: +420 724 660 617
Email: krasova.katerina@hypotecnibanka.cz

Datum: 10. 9. 2012 10:18:00