Do začátku roku vstupuje Hypoteční banka se dvěma změnami na manažerských postech. Odbor Externí sítě od ledna povede Martin Holý (44 let) a ředitelkou pobočky na Praze 5 se od začátku roku stala Alice Andresová (31 let).

 


 
Vedením odboru Externí sítě Hypoteční banky je od začátku ledna 2014 pověřen Martin Holý. Bude tak řídit spolupráci banky se všemi externími prodejci hypotečních úvěrů. V nové pracovní pozici Martin uplatní své bohaté obchodní zkušenosti získané na pobočce Hypoteční banky Na Poříčí v Praze 1, kde dosud  působil jako vedoucí oddělení. Před nástupem do Hypoteční banky působil ve společnosti Mediatel na několika manažerských pozicích v obchodním a tréninkovém oddělení v České republice a na Slovensku. Novou pozici převzal po Jiřím Eigelovi, který se v rámci skupiny ČSOB stal ředitelem Regionu Praha ČSOB Pojišťovny.

„Externí partneři a prodejci jsou pro Hypoteční banku důležitým pilířem jejího obchodního modelu. Mým cílem je dále rozvíjet vzájemnou spolupráci se zaměřením na zvyšování kvality služeb, které našim klientům prostřednictvím externích partnerů poskytujeme,“ říká Martin Holý.

Novou ředitelku má od začátku roku také pobočka Hypoteční banky na Praze 5, stala se jí Alice Andresová. Pracovní zkušenosti sbírala jako regionální manažerka Kooperativa pojišťovny, kde působila od roku 2007. Alice Andresová vystudovala obor Veřejná ekonomika a správa na Vysoké škole báňské v Ostravě. Na pobočce Praha 5 nahradila dosavadního ředitele Drahomíra Najdenova, který nově působí na pozici ředitele Odboru externí distribuce v ČSOB Pojišťovně.

„V krátkodobém horizontu se chci soustředit na vlastní fungování pobočky, seznámení se s interními i externími kolegy, udržení stávajícího chodu pobočky, která skvěle funguje díky mému předchůdci a zaměstnancům pobočky. Dlouhodobým cílem pak bude splnění plánu a vyhledávání nových obchodních příležitostí,“ komentuje své momentální plány Alice Andresová.  

Datum: 7. 1. 2014 10:10:00