11. března 2019 - Po čtyřech letech na pozici ředitele externí distribuce Group Broker Management v Hypoteční bance odchází Drahomír Najdenov. Jeho nástupcem se stal Michal Dvořák.

Dvořák bude mít na starosti především rozvoj vzájemných vztahů a podporu spolupráce s obchodními partnery celé skupiny ČSOB. Skupina skrze Group Broker Management svým partnerům a finančním zprostředkovatelům nabízí produkty ze svého portfolia: hypotéky, pojištění nebo spotřebitelské úvěry, včetně komplexní produktové podpory.

Nový ředitel GBM Michal Dvořák svou kariéru zahájil v USA, kde téměř pět let působil v oblasti marketingu. Po návratu do České republiky se kariérně začal věnovat financím. Od roku 2004 působil jako ředitel pobočky Živnostenské banky, později UniCredit Bank. Poté se již přesunul do ČSOB, kde nejdřív začal jako ředitel klientského centra, později vedl pobočkovou síť skupiny. „Na své nové pozici bych se rád věnoval dalšímu zkvalitňování a rozšiřování už tak bohatého portfolia našich služeb. Stejnou váhu ale přikládám i prohlubování dobrých vztahů s našimi obchodními partnery, kteří jsou tou nejdůležitější částí našeho podnikání,“ říká Dvořák.

Datum: 11. 3. 2019 9:28:00