Hypoteční banka vydala tento týden již třetí tranši 68. emise hypotečních zástavních listů v hodnotě 2 miliard korun. Hypoteční zástavní listy z této emise jsou určeny exklusivně pro klienty privátního bankovnictví ČSOB a díky vysokému zájmu je již více než polovina prodána.

HZLHypoteční zástavní list. Dluhopis, jehož jmenovitá hodnota včetně úroků je plně kryta pohledávkami z hypotečních úvěrů. z této emise mají nominální hodnotu 1 korunu a byly vydány s  kupónem 1,80 %. HZLHypoteční zástavní list. Dluhopis, jehož jmenovitá hodnota včetně úroků je plně kryta pohledávkami z hypotečních úvěrů. jsou splatné v roce 2017. Z hlediska výnosu mohou být HZLHypoteční zástavní list. Dluhopis, jehož jmenovitá hodnota včetně úroků je plně kryta pohledávkami z hypotečních úvěrů. zajímavou alternativou k jiným investičním nástrojům.

„Od roku 1996 až do současnosti emitovala Hypoteční banka HZLHypoteční zástavní list. Dluhopis, jehož jmenovitá hodnota včetně úroků je plně kryta pohledávkami z hypotečních úvěrů. v celkovém objemu 150 miliard Kč. Těší nás dlouhodobý zájem o tento druh investice, který dokládá i fakt, že HZLHypoteční zástavní list. Dluhopis, jehož jmenovitá hodnota včetně úroků je plně kryta pohledávkami z hypotečních úvěrů. z 3. tranše 68. emise byly prodány v rámci několika hodin po jejich uvedení na trh,“ říká Jan Sadil, generální ředitel Hypoteční banky.

O hypoteční zástavní listy (HZLHypoteční zástavní list. Dluhopis, jehož jmenovitá hodnota včetně úroků je plně kryta pohledávkami z hypotečních úvěrů.) je velmi vysoký zájem investorů, protože se z dlouhodobého hlediska jedná o jednu z nejspolehlivějších investic. Historicky první emisi HZLHypoteční zástavní list. Dluhopis, jehož jmenovitá hodnota včetně úroků je plně kryta pohledávkami z hypotečních úvěrů. uvedla na český trh právě Hypoteční banka v roce 1996, která zůstala i v průběhu let a se zvyšujícím se zájmem klientů o HZLHypoteční zástavní list. Dluhopis, jehož jmenovitá hodnota včetně úroků je plně kryta pohledávkami z hypotečních úvěrů., největším emitentem těchto cenných papírů.

Datum: 6. 2. 2013 11:03:00