Hypoteční banka vydala tento týden 95. emisi hypotečních zástavních listů, přičemž objem této emise činí miliardu korun. Hypoteční zástavní listy z 95. emise jsou kromě klientů Institucionálního a privátního bankovnictví ČSOB nově určeny také pro privátní sféru a malé a střední podniky.

 „Od roku 1996 až do současnosti emitovala Hypoteční banka HZLHypoteční zástavní list. Dluhopis, jehož jmenovitá hodnota včetně úroků je plně kryta pohledávkami z hypotečních úvěrů. v celkovém objemu téměř 188 miliard Kč. Těší nás velký zájem o tento druh investice, který dokládá i fakt, že HZLHypoteční zástavní list. Dluhopis, jehož jmenovitá hodnota včetně úroků je plně kryta pohledávkami z hypotečních úvěrů. z 95. emise byly prodány téměř vzápětí po jejich uvedení na trh,“ říká Jan Sadil, generální ředitel Hypoteční banky.

 HZLHypoteční zástavní list. Dluhopis, jehož jmenovitá hodnota včetně úroků je plně kryta pohledávkami z hypotečních úvěrů. z této emise mají nominální hodnotu 10 000 Kč a byly vydány s emisním kurzem k datu emise 99,75 % nominální hodnoty. Jejich splatnost je pět let. Z hlediska výnosu mohou být HZLHypoteční zástavní list. Dluhopis, jehož jmenovitá hodnota včetně úroků je plně kryta pohledávkami z hypotečních úvěrů. zajímavou alternativou k jiným investičním nástrojům.

 Zájem o hypoteční zástavní listy (HZLHypoteční zástavní list. Dluhopis, jehož jmenovitá hodnota včetně úroků je plně kryta pohledávkami z hypotečních úvěrů.) je dlouhodobě velmi vysoký, především proto, že se jedná o jednu z nejspolehlivějších dlouhodobých investic. Historicky první emisi HZLHypoteční zástavní list. Dluhopis, jehož jmenovitá hodnota včetně úroků je plně kryta pohledávkami z hypotečních úvěrů. uvedla na český trh právě Hypoteční banka v roce 1996 a v průběhu let se zvyšujícím se zájmem klientů o HZLHypoteční zástavní list. Dluhopis, jehož jmenovitá hodnota včetně úroků je plně kryta pohledávkami z hypotečních úvěrů. zůstává i nadále největším emitentem těchto cenných papírů.

Datum: 12. 6. 2014 11:37:00