Bankéřem roku je Jan Sadil, generální ředitel Hypoteční banky. Hypoteční banka získala i ocenění v kategorii Hypotéka roku.

Jan Sadil v Hypoteční bance působí již od roku 2001, od roku 2003 je předsedou představenstva a generálním ředitelem společnosti. Pod jeho vedením Hypoteční banka vyrostla do pozice 5. největší banky v České republice a na poli hypotečních úvěrů pro občany je pak dlouhodobě jasnou jedničkou. „Z obdrženého ocenění mám velkou radost. Velmi si jej vážím především proto, že mi ho udělili kolegové z ostatních bank. Pokud vám takové uznání vyjádří vaši konkurenti, je to pro mě důkazem toho, že práci, kterou odvádíme v Hypoteční bance je vnímána s respektem,“ uvedl generální ředitel Hypoteční banky Jan Sadil.

Jan Sadil stojí v čele Hypoteční banky už jedenáct let. Jak sám říká, po celou tu dobu se snaží řídit více jak pět set zaměstnanců jako firmu založenou na jasně definovaných firemních hodnotách, se srozumitelnou strategií a důrazem na týmového ducha.

Další ocenění v soutěži Fincentrum Banka roku získala Hypoteční banka v produktové kategorii Hypotéka roku, kde skončila na druhé příčce. Druhé nejvyšší uznání získala za produkt Bezpečné financování, který využívá bankovní úschovu a slouží k bezproblémovému vypořádání finančních prostředků při koupi nemovitosti. 

Datum: 18.11.2014 15:35:00