Jiří Feix

Předseda představenstva a generální ředitel

Bankovní kariéru zahájil v roce 1995 v ČSOB. Zde získal bohaté zkušenosti zejména v oblasti úvěrů pro firmy a podnikatele, od poskytování a schvalování úvěrů, přes vymáhání, až po vývoj nových produktů a procesů. Poslední dva roky v ČSOB vedl útvar Spotřebního financování, kterému se pod jeho vedením podařilo výrazně zvýšit prodeje spotřebitelských úvěrů a zviditelnit jméno ČSOB na trhu spotřebních půjček. V Hypoteční bance pracuje od roku 2017. Vystudoval České vysoké učení technické.

Vlastimil Nigrin

Místopředseda představenstva Hypoteční banky a vrchní ředitel pro oblast obchody a  klienti 

Kariéru v bankovním sektoru zahájil v roce 1987 Komerční bance. Následně  byl v představenstvu eBanky zodpovědný za provoz  a 2 roky stavěl pobočkovou síť Home Credit  v Rusku. V letech 2006 – 2008 zastával pozici ředitele úseku externího prodeje a kooperace České spořitelny. V Hypoteční bance pracuje od roku 2008. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor Obchodní statistika.


Michaela Lhotková

Členka představenstva Hypoteční banky a vrchní ředitelka pro oblast rizika a finance

Svou kariéru zahájila ve skupině ČSOB v roce 2002 v korporátním segmentu. Po dvou letech se rovněž v ČSOB ujala vedení útvaru Úvěry pro malé a střední firmy, odkud v rámci společnosti v roce 2013 přešla na pozici ředitelky Segmentu Firemního bankovnictví. Od března 2017 je členkou představenstva Hypoteční banky a je zodpovědná za oblast rizika a finance. Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, obory Mezinárodní obchod a Mezinárodní politika.