Jiří Feix

Předseda představenstva a generální ředitel

Bankovní kariéru zahájil v roce 1995 v ČSOB. Zde získal bohaté zkušenosti zejména v oblasti úvěrů pro firmy a podnikatele, od poskytování a schvalování úvěrů, přes vymáhání, až po vývoj nových produktů a procesů. Poslední dva roky v ČSOB vedl útvar Spotřebního financování, kterému se pod jeho vedením podařilo výrazně zvýšit prodeje spotřebitelských úvěrů a zviditelnit jméno ČSOB na trhu spotřebních půjček. V Hypoteční bance pracuje od roku 2017. Vystudoval České vysoké učení technické.

Vlastimil Nigrin

Místopředseda představenstva a vrchní ředitel pro oblast obchody a  klienti

Kariéru v bankovním sektoru zahájil v roce 1987 Komerční bance. Následně  byl v představenstvu eBanky zodpovědný za provoz  a 2 roky stavěl pobočkovou síť Home Credit  v Rusku. V letech 2006 – 2008 zastával pozici ředitele úseku externího prodeje a kooperace České spořitelny. V Hypoteční bance pracuje od roku 2008. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor Obchodní statistika.

Vladimír Vojtíšek

Člen představenstva a vrchní ředitel pro rizika a finance

Vladimír Vojtíšek bankovní kariéru zahájil v ČSOB v roce 1998 a prvních pět let působil na obchodních pozicích, poté zastával funkci manažera procesů v oblasti úvěrů a vývoje aplikací. O dalších pět let později již toto oddělení řídil. Jako ředitel odboru Řízení rizik v Hypoteční bance pracuje od roku 2010. Vojtíšek vystudoval Bankovní Institut vysokou školu v Praze, obor finance. Ve volném čase nejraději cestuje a fotografuje.