Dozorčí rada

JAN SADIL, dat. nar. 16. února 1969
Pod strašnickou vinicí 3200/40, 100 00 Praha 10
Den vzniku členství: 1. ledna 2021
Předseda dozorčí rady


JIŘÍ VÉVODA, dat. nar. 4. února 1977
Utěšilova 707, Klánovice, 190 14 Praha 9
Den vzniku členství: 1. ledna 2013
člen dozorčí rady


RICHARD PODPIERA, dat. nar. 12. dubna 1974
Bydliště: Xaveriova 1947/58, 150 00  Praha 5
Den vzniku členství: 1. září 2020
člen dozorčí rady