Čekáte přírůstek do rodiny a manželka se chystá na mateřskou? Máte obavy, jak zvládnete splácet svou hypotéku? Nemějte a přizpůsobte si splátky na pohodu. Snižte si splátky hypotéky až o třetinu a jakmile přestane být váš rozpočet napjatý, zase si je vraťte. A změna je jednoduchá – provedete ji elektronicky ve své Hypoteční zóně. Platí pro nové i stávající klienty.

Snižte si splátky hypotéky až o třetinu

  • Až o 30% si můžete snížit splátku hypotéky, jakmile vidíte, že je Váš rozpočet příliš napjatý. Ke snížení splátky dojde tak, že prodloužíme splatnost úvěru.
  • O Pohodové splátky můžete požádat již po 6 měsících bezproblémového splácení hypotéky.
  • Hodit se mohou v případě mimořádných situací, které ovlivňují rodinný rozpočet – např. narození dítěte, výpadek příjmu z důvodu mateřské, rozchodu partnerů nebo prostě proto, že chcete mít více volných prostředků na své aktivity.
  • Službu lze využít i opakovaně.
  • Splátku hypotéky můžete vrátit na původní úroveň a tak si dobu splácení hypotéky opět zkrátit.

Jak na to?

  • Pohodové splátky mohou využít jak noví, tak všichni stávající klienti, a to kdykoliv v průběhu splácení hypotečního úvěru (podmínkou je bezproblémové splácení hypotéky po dobu 6 bezprostředně předcházejících měsíců)
  • O Pohodové splátky lze jednoduše požádat v Hypoteční zóně, bez nutnosti návštěvy pobočky
  • Sjednání Pohodových splátek je zdarma. Až ve chvíli, kdy se rozhodnete službu využít, zaplatíte poplatek 1500,- Kč. Dodatečné sjednání Pohodových splátek formou dodatku k úvěrové smlouvě se řídí Sazebníkem poplatků.

Spočítejte si

? Odhadní cena nemovitosti, která bude sloužit jako zástava úvěru (pokud nevíte, zadejte tržní, případně kupní cenu).
? Kolik si chcete půjčit (cena nemovitosti mínus vlastní prostředky).
(50% ? )
? Doba splácení je závislá na typu hypotéky a výši úvěru. Pohybuje se v rozmezí 3 – 30 let.
? Po dobu zvolené fixace úroku je garantována platnost smluvně sjednaných úrokových podmínek. Po uplynutí této doby jsou s klientem sjednány úrokové podmínky na další období, současně má při změně fixace možnost mimořádnou splátkou splatit hypoteční úvěr nebo jeho část bez sankcí a poplatků

Nastavte si měsíční splátku

7 130 při úroku 5,94 % ročně.
Sjednat online Mám zájem Sjednat na pobočce

Nevíte si rady? Volejte

800 050 277

Jsme tu pro Vás každý den, volat můžete:

PO - PÁ    8:00 - 18:00 hod.