Stavíte dům, rekonstruujete nebo kupujete byt a nevíte, kde vzít peníze na novou kuchyň, dětský pokoj nebo potřebujete větší auto, protože se vám rozrůstá rodina a na dovolené jste nebyli ani nepamatujete? Prostě potřebujete peníze navíc a bojíte se, že další půjčku už nedostanete? Řekněte si u nás o neúčelovou část. Nechceme znát účel využití prostředků.

Spolu s hypotékou vám poskytneme k účelovému úvěru až 30 % peněz „na cokoliv“, a to při jednotné úrokové sazbě. Můžete jimi třeba splatit předchozí úvěry a půjčky, zaplatit daň z nabytí nemovitosti nebo si vybavit domácnostDomácnost tvoří fyzické osoby, které spolu trvale žijí a společně hradí náklady na své potřeby.. Využití meze neklademe, neúčelovou část můžete dokonce čerpat i před hlavním účelem úvěru.

Spočítejte si

? Odhadní cena nemovitosti, která bude sloužit jako zástava úvěru (pokud nevíte, zadejte tržní, případně kupní cenu).
? Kolik si chcete půjčit (cena nemovitosti mínus vlastní prostředky).
(50% ? )
? Doba splácení je závislá na typu hypotéky a výši úvěru. Pohybuje se v rozmezí 3 – 30 let.
? Po dobu zvolené fixace úroku je garantována platnost smluvně sjednaných úrokových podmínek. Po uplynutí této doby jsou s klientem sjednány úrokové podmínky na další období, současně má při změně fixace možnost mimořádnou splátkou splatit hypoteční úvěr nebo jeho část bez sankcí a poplatků

Nastavte si měsíční splátku

7 130 při úroku 5,94 % ročně.
Sjednat online Mám zájem Sjednat na pobočce

Nevíte si rady? Volejte

800 050 277

Jsme tu pro Vás každý den, volat můžete:

PO - PÁ    8:00 - 18:00 hod.