Slavíme! Jedenáct krásných let jsme jedničkami na českém trhu s hypotékami.

O svou radost se s vámi chceme podělit, proto jsme přichystali dárek v podobě slevy na hypoteční sazbě ve výši 0,11 %. Věříme, že vás tato pozornost potěší a společně budeme jedničky i v dalších letech.

Naši jedničkovou slevu v kalkulačce neuvidíte. Získáte ji až dodatečně a to přímo na pobočce anebo od našeho online hypotečního specialisty po vyplnění svých kontaktních údajů v kalkulačce.

11 důvodů, proč jsme jednička

Stavíte dům, rekonstruujete nebo kupujete bytSoubor místností a prostorů pod společným uzavřením, který svým stavebně technickým a funkčním uspořádáním a vybavením splňuje požadavky na trvalé bydlení. Byt musí mít obytný prostor, vlastní uzavíratelný vstup, předsíň, prostor pro vaření, pro uskladnění potravin, pro tělesnou hygienu a pro umístění záchodové mísy. a nevíte, kde vzít peníze na novou kuchyň, dětský pokoj nebo potřebujete větší auto, protože se vám rozrůstá rodina?Prostě potřebujete další peníze? Nebudeme potřebovat znát účel jejich využití. Spolu s hypotékou vám poskytneme k účelovému úvěru až 30 % peněz tzv. „na cokoliv“, při jednotné úrokové sazbě. Můžete tím třeba i splatit předchozí úvěry a půjčky nebo zaplatit daň z nabytí nemovitosti. Využití meze neklademe, neúčelovou část můžete dokonce čerpat i před hlavním účelem úvěru.

Máte katastrální úřad daleko a nemáte čas ani chuť tam cestovat? Hypotečka má pro vás řešení. S naší zástavní smlouvou stačí navštívit místo CzechPointu, které je téměř na každé poště nebo úřadě a kromě ověření podpisu požádat o digitalizaci smlouvy. A to je vše, ostatní již zařídíme sami elektronicky. Stejně tak na konci hypotéky - při splacení úvěru zařídíme sami zrušení zástavního práva v katastru. Automaticky. Stále hledáme cesty, jak vám cestu k vysněnému bydlení co nejvíce zjednodušit.

Kupujete bytSoubor místností a prostorů pod společným uzavřením, který svým stavebně technickým a funkčním uspořádáním a vybavením splňuje požadavky na trvalé bydlení. Byt musí mít obytný prostor, vlastní uzavíratelný vstup, předsíň, prostor pro vaření, pro uskladnění potravin, pro tělesnou hygienu a pro umístění záchodové mísy.? Pak u HB ušetříte za vypracování odhadu nejen peníze, ale i čas.Ve velkých městech umíme ocenit kupovaný bytSoubor místností a prostorů pod společným uzavřením, který svým stavebně technickým a funkčním uspořádáním a vybavením splňuje požadavky na trvalé bydlení. Byt musí mít obytný prostor, vlastní uzavíratelný vstup, předsíň, prostor pro vaření, pro uskladnění potravin, pro tělesnou hygienu a pro umístění záchodové mísy. během několika minut a zdarma. Stačí odpovědět na několik málo otázek.

Nemáte rádi fronty v bance nebo na poště? Hypoteční banka s nimi zatočila. Jako jediná banka má internetové bankovnictví pro hypotéky. Každý klient si spravuje svou hypotéku online – veškerá komunikace, změny v úvěru, ale i čerpání hypotéky probíhá elektronicky. Všechny dokumenty máte tak na jednom místě, kdykoliv k dispozici. Upozorní vás na všechny důležité události. Šetří vám tak čas, protože vše zařídíte z pohodlí domova. Podívejte se, jak jednoduše to funguje zde.

Splácíte u nás již svou hypotéku a potřebujete další peníze na zlepšení svého bydlení? My je pro Vás máme. Snadno, levně a rychle zajistíme další peníze. A nebudete splácet dvě hypotéky, ale jednu. Zeptejte se našich specialistů, jak na to. Stačí odpovědět na několik málo otázek.

Spolu s hypotékou si u nás můžete otevřít i ČSOB Plus Konto, se kterým máte vedení účtu i výběry z bankomatů ČSOB zdarma. Je to účet, který vás odměňuje. Jste v hypotéce dva? Sjednejte si ČSOB Plus Konto i pro vašeho partnera. Navíc díky účtu budete mít svou hypotéku levnější a přehlednější – umožňuje totiž jednoduchý přístup do Hypoteční zóny z internetového bankovnictví. Více na www.csob.cz/pluskonto.

Chcete si vzít hypotéku? Máte konkrétní požadavky, jak by vaše hypotéka měla vypadat? Pak jste u nás správně. Každou žádost o hypoteční úvěrÚvěr, jehož splacení je zajištěno zástavním právem k nemovitosti. Jako zástava se obvykle využívá financovaná nemovitost, ale lze ručit i jiným objektem. Existují dva typy hypotečních úvěrů. Účelová hypotéka, která je určená na financování nemovitosti a neúčelová hypotéka (tzv. americká hypotéka), kdy lze úvěr použít na financování čehokoliv. posuzujeme individuálně a hypotéku umíme přizpůsobit přímo vašim potřebám. Vždy vám při tom nabídneme nejvýhodnější podmínky, stačí, když se nám ozvete.

Myslíte zeleně? Hypoteční banka také. Pro všechny, kdo volí nízkoenergetické bydlení a jejich dům splňuje energetickou třídu A nebo B máme velký balíček výhod – slevu na energetický štítek, zdarma odhad nemovitostiOcenění nemovitosti zpracované odhadcem uvedeným na seznamu banky. i vklad zástavního práva do katastru nemovitostí a další slevy na pojištění. S naším balíčkem ušetříte více než 7 000,- Kč a pro případ nenadálých výdajů v průběhu stavby pro vás máme připravený finanční „polštář“ až 20 % rozpočtu zcela zdarma. Ekologické je u nás ekonomické. Více zde.

Máte obavy vzít si hypotéku kvůli možné nenadálé nemoci či úrazu nebo ztrátě příjmu ze zaměstnání nebo z podnikání? Nemusíte. U Hypotečky můžete hned při vyřízení úvěru svou hypotéku pojistit pro tyto i další případy. Na jednom místě si tak vyřídíte nejen hypotéku, ale i její pojištění vás, hypotéky i nemovitosti i domácnosti. To vše za jasných a jednoduchých pravidlech. Svou úrokovou sazba navíc zjistíte hned při první schůzce.

Nelíbí se vám podmínky hypotéky v jiné bance nebo spořitelně? Pak se zastavte u nás a zeptejte se možnost refinancování vašeho úvěru. Hypotečka to umí rychle a jednoduše, bez zbytečné administrativy. Navíc odhad nemovitostiOcenění nemovitosti zpracované odhadcem uvedeným na seznamu banky. budete mít zdarma.

Nebaví vás banky, fronty, pořadová čísla? Sjednejte si u nás hypotéku po webu. Vše jednoduše online, z pohodlí vašeho obýváku. Veškeré podklady zašlete do banky elektronicky a u nás se zastavíte jen na podpis smlouvy. Navíc můžete získat výhodnější úrokovou sazbu nebo odhad nemovitostiOcenění nemovitosti zpracované odhadcem uvedeným na seznamu banky. zdarma. A pokud si sjednáte s hypotékou ještě „peníze na cokoliv“, získáte tuto neúčelovou část zdarma. Jak to funguje? Podívejte se na www.hypotekapowebu.cz

Spočítejte si

? Odhadní cena nemovitosti, která bude sloužit jako zástava úvěru (pokud nevíte, zadejte tržní, případně kupní cenu).
? Kolik si chcete půjčit (cena nemovitosti mínus vlastní prostředky).
(50% ? )
? Doba splácení je závislá na typu hypotéky a výši úvěru. Pohybuje se v rozmezí 3 - 40let.
? Po dobu zvolené fixace úroku je garantována platnost smluvně sjednaných úrokových podmínek. Po uplynutí této doby jsou s klientem sjednány úrokové podmínky na další období, současně má při změně fixace možnost mimořádnou splátkou splatit hypoteční úvěr nebo jeho část bez sankcí a poplatků

Porovnat s mými příjmy

Nastavte si měsíční splátku ?

5 642 při úroku 3,19 % ročně. Zaslat nabídku v PDF

Nevíte si rady? Volejte

800 050 277

Jsme tu pro Vás každý den, volat můžete od 8:00 do 24:00 hod.

Ordinujeme na 30 místech v České republice a objednat se můžete i na konzultaci online, neboť provozujeme praxi velmi úspěšně i na Virtuální pobočce.