U nás hned víte, na čem jste.

Žádné mlžení! Jednoduše a hned se dozvíte výši úrokové sazby a vše ostatní, co potřebujete. Navíc můžete získat odhad nemovitostiOcenění nemovitosti zpracované odhadcem uvedeným na seznamu banky. zdarma.

Jasná hypotéka – jasná pravidla:

  • Nastavte splácení hypotečního úvěru inkasem ze svého účtu u ČSOB/Poštovní spořitelny a posílejte si na něj pravidelně 1,5 násobek měsíční splátky hypotečního úvěru.
  • Uzavřete si u ČSOB Pojišťovny životní pojištění. Životní pojištění lze nahradit nastavením splátky hypotečního úvěru inkasem z druhého účtu spoludlužníka u ČSOB/Poštovní spořitelny v kombinaci s pojištěním nemovitosti od ČSOB Pojišťovny.

Jasná hypotéka přináší spousty výhod:

  • Výhodnou úrokovou sazbu.
  • Vedení úvěru zdarma.
  • Odhad nemovitostiOcenění nemovitosti zpracované odhadcem uvedeným na seznamu banky. zdarma v případě, že si nastavíte splácení hypotéčního úvěru inkasem z účtu u ČSOB/Poštovní spořitelny, na který si budete pravidelně posílat 1,5 násobek měsíční splátky hypotečního úvěru, a současně si sjednáte životní pojištění u ČSOB Pojišťovny.
  • Rychlé a jednoduché zpracování.
  • Pro klienty s Premium Kontem od ČSOB Premium další výhody.

V Hypoteční bance je vše jednoduché.

Spočítejte si

? Odhadní cena nemovitosti, která bude sloužit jako zástava úvěru (pokud nevíte, zadejte tržní, případně kupní cenu).
? Kolik si chcete půjčit (cena nemovitosti mínus vlastní prostředky).
(50% ? )
? Doba splácení je závislá na typu hypotéky a výši úvěru. Pohybuje se v rozmezí 3 - 40let.
? Po dobu zvolené fixace úroku je garantována platnost smluvně sjednaných úrokových podmínek. Po uplynutí této doby jsou s klientem sjednány úrokové podmínky na další období, současně má při změně fixace možnost mimořádnou splátkou splatit hypoteční úvěr nebo jeho část bez sankcí a poplatků

Porovnat s mými příjmy

Nastavte si měsíční splátku

5 441 při úroku 2,79 % ročně. Zaslat nabídku v PDF

Nevíte si rady? Volejte

800 050 277

Jsme tu pro Vás každý den, volat můžete:

PO - PÁ    8:00 - 22:00 hod.
SO - NE    9:00 - 17:00 hod.

Ordinujeme na 30 místech v České republice a objednat se můžete i na konzultaci online, neboť provozujeme praxi velmi úspěšně i na Virtuální pobočce.