Půjčte si například na vybavení domácnosti nebo na cokoliv jiného souvisejícího s bydlením. Tedy vše co nelze financovat standardní účelovou hypotékou, aniž byste museli čekat, až na to naspoříte. S americkou hypotékou vám oproti běžným úvěrům nabídneme nižší úrokovou sazbu. Rovnou se sami přesvědčte na hypoteční kalkulačce. Nabídku vám zašleme na e-mail a stejné podmínky vám budeme garantovat po dobu 30 dní.

Jak to vlastně funguje?

Americká hypotékaPeníze z americké hypotéky můžete použít na cokoliv souvisejícího s bydlením – proto jí říkáme neúčelový úvěr. je v podstatě hypotékou na cokoliv souvisejícího s bydlením. Půjčíme vám na to od 200 000 Kč až do 5 000 000 Kč. Oproti běžným neúčelovým půjčkám vám ale nabídneme lepší úrok. Výše splátek jde ruku v ruce s tím, pro jak dlouhou dobu splácení se rozhodnete. Nastavte si splátky tak, aby příliš nezatížily váš rozpočet. Stejně tak u americké hypotéky zvolte i dobu fixace úrokové sazbyObdobí, po které zůstává sjednaná úroková sazba ve stejné výši.. Po dobu 1, 3 nebo 5 let se sazba nezmění, a vy tak budete mít naprostý klid. Stavíte, nebo kupujete byt či rodinný důmStavba, která svým stavebním uspořádáním odpovídá požadavkům na rodinné bydlení, a v níž je více než polovina podlahové plochy určena k bydlení. Rodinný dům může mít nejvíce tři samostatné byty a nejvýše dvě nadzemní podlaží a podkroví.? Zvolte pro vás výhodnější hypotéku na nemovitost. Je jedno, zda toužíte koupit byt ve městě, pozemek, nebo dům v přírodě, či jen rekonstruovat. Pomůžeme vám.

? Odhadní cena nemovitosti, která bude sloužit jako zástava úvěru (pokud nevíte, zadejte tržní, případně kupní cenu).
? Kolik si chcete půjčit (cena nemovitosti mínus vlastní prostředky).
(50% ? )
? Doba spláceníObdobí, během kterého se splácí hypotéka. Udává se v letech. je závislá na typu hypotéky a výši úvěru. Pohybuje se v rozmezí 3 – 30 let.
? Po dobu zvolené fixace úroku je garantována platnost smluvně sjednaných úrokových podmínek. Po uplynutí této doby jsou s klientem sjednány úrokové podmínky na další období, současně má při změně fixace možnost mimořádnou splátkou splatit hypoteční úvěrÚvěr, jehož splacení je zajištěno zástavním právem k nemovitosti. Jako zástava se obvykle využívá financovaná nemovitost, ale lze ručit i jiným objektem. Existují dva typy hypotečních úvěrů. Účelová hypotéka, která je určená na financování nemovitosti a neúčelová hypotéka (tzv. americká hypotéka), kdy lze úvěr použít na financování čehokoliv. nebo jeho část bez sankcí a poplatků

Sjednat online

Nastavte si měsíční splátku

8 209 při úroku 7,75 % ročně. Zašlete mi nabídku na e-mail

Nevíte si rady? Volejte

800 050 277

Jsme tu pro Vás každý den, volat můžete:

PO - PÁ    8:00 - 18:00 hod.