Vybírám hypotéku

Vyhlédli jste si útulný byt nebo rodinný důmStavba, která svým stavebním uspořádáním odpovídá požadavkům na rodinné bydlení, a v níž je více než polovina podlahové plochy určena k bydlení. Rodinný dům může mít nejvíce tři samostatné byty a nejvýše dvě nadzemní podlaží a podkroví. a chcete si na koupi vzít hypotéku? S námi se při jejím výběru neztratíte. Provedeme vás světem hypoték a poradíme vám, na co se zaměřit, abyste zvolili co nejlépe.

Kolik si můžete půjčit

O tom, kolik peněz si můžete půjčit, si každá banka rozhoduje sama, a to především na základě zjištění Vaší schopnosti splácet pravidelné splátky, a to porovnáním Vašich příjmů a výdajů, a posouzením údajů z bankovních registrů. V nich se evidují veškeré informace o vašich dosavadních dluzích i o tom, jak je splácíte. Banka si pak sama určí, jak moc jste pro ni důvěryhodní a kolik peněz vám půjčí.

Spočítejte si, kolik budete splácet a jak dlouho

I když se to na první pohled nemusí zdát, hypotéka je velmi přizpůsobivý úvěr. Pokud víte, kolik chcete měsíčně splácet, můžete si nastavit parametry podle sebe. Měsíční splátka se totiž odvíjí od doby splatnosti a výše úrokové sazby. Úroková sazbaČástka, kterou dlužník platí věřiteli z jeho pohledávky. Je stanovena určitým procentem z dlužné částky za určité období. se zase může lišit podle délky fixačního období.

Obecně platí, že čím delší je doba splacení hypotéky, tím jsou měsíční splátky nižší. Nejběžnější je doba spláceníObdobí, během kterého se splácí hypotéka. Udává se v letech. mezi 20 až 30 lety. Svou ideální měsíční splátku si můžete vypočítat na naší kalkulačce.

Vyberte si toho, kdo se vám přizpůsobí a jedná s vámi férově

Výběr banky je další důležitou věcí, kterou byste měli zohlednit. Zjistěte si proto dopředu všechny podmínky nejen vyřízení, ale i čerpání a splácení hypotéky: Jaké doklady po mně bude banka chtít? Může za mě banka něco vyřídit? Jaké výhody mi nabízí? Jak rychle budu mít peníze k dispozici? Sjedná se mnou banka individuální podmínky, pokud bude třeba? Na podobné otázky se určitě nebojte zeptat.

Hodně informací o hypotékách si můžete nastudovat i sami. To není nikdy na škodu. Dostanete se více do problematiky a bude se cítit jistější. Informace k jednotlivým hypotékám u nás najdete v Nabídce hypoték.

Proč do toho jít s Hypoteční bankou?

Protože nabízíme široký výběr hypoték a protože se na hypotéky specializujeme! V týmu máme zkušené specialisty, kteří vám pomohou vybrat tu nejlepší právě pro vás. A pokud si z naší nabídky nevyberete? Žádný problém, poskytneme vám individuální podmínky, které vám budou sedět. V případě, že chcete ušetřit čas, peníze nebo se vám prostě jen nechce na pobočku, nabízíme vám možnost vyřízení hypotéky online.

Našli jste to, co jste hledali? Spočítejte si jednoduše a během chvíle vaši hypotéku na kalkulačce a nechte si zaslat nabídku na e-mail. Uvedenou úrokovou sazbu vám garantujeme po dobu 30 dní.

Spočítat moji hypotéku