Průvodce koupí nemovitosti a světem hypoték

Mít vlastní dům nebo byt – to už něco znamená.  Možná i vy přemýšlíte, že se vydáte touto cestou. Připravili jsme průvodce, díky němuž při koupi nemovitosti nezabloudíte. Krok za krokem představíme, čím je třeba projít při úspěšném nákupu domu nebo bytu.

Ukážeme, že už u vybírání vhodné nemovitosti existuje celá řada faktorů. Musíme si ujasnit, jaký typ nemovitosti chceme a kolik za ni hodláme dát, zda budeme nakupovat přímo či přes realitní kancelář. A také bychom si měli ověřit, jestli je nemovitost v pořádku.

Hypotéka – nejčastější způsob, jak dnes lidé financují své bydlení. Provedeme vás všemi zákoutími hypotečního trhu. Vysvětlíme druhy hypoték, náležitosti hypoték a možnosti jejich splácení. Upozorníme vás, na co všechno si dávat pozor při volbě banky.

Také informace ohledně odborné kontroly smluv, zástavy nemovitosti, převodu vlastnictví a dalších postupů jsou užitečné pro každého, kdo hodlá nákup nemovitosti financovat hypotékou.

Věříme, že se vám z nabídky domů, bytů i hypotečních produktů podaří vybrat to nejlepší podle přání i možností.

Přejeme si, abyste suverénně propluli trhem s nemovitostmi i hypotečním sektorem bez nehod a ztrát. Přejeme si, aby na konci vaší cesty byla jistota jménem DOMOV.

Snad k tomu přispěje i náš průvodce.