Čerpám hypotéku

Až společně vyřídíme vše potřebné a vy od nás získáte hypotéku, pomůžeme vám, abyste mohli získané peníze čerpat co nejrychleji. Nic neprotahujeme, u nás čerpáte rychle a jednoduše!

Stačí vyplnit příkaz k úhradě

Čerpání hypotéky je bezhotovostní. Peníze obvykle posíláme na účet prodejce nebo dodavatele 1 až 3 dny po tom, co nám odevzdáte příkaz k úhradě.

Příkaz k úhradě od nás dostanete přímo na pobočce nebo si jej můžete také kdykoli stáhnout z našeho webu a vytisknout. Až příkaz vyplníte a podepíšete, stačí ho už jen přinést na pobočku či předat jednomu z našich obchodních zástupců.

Do kdy je možné peníze čerpat?

Peníze můžete čerpat jednorázově, nebo postupně, a to do 12 měsíců od podpisu smlouvy. Pokud budete chtít peníze využít na výstavbu či rekonstrukci, budete mít na jejich čerpání až 24 měsíců.

U nás v Hypoteční bance se vám vždy snažíme vyjít vstříc, a tak se můžeme už při sjednávání hypotéky dohodnout i na individuálních podmínkách.

Našli jste to, co jste hledali? Spočítejte si jednoduše a během chvíle vaši hypotéku na kalkulačce a nechte si zaslat nabídku na e-mail. Uvedenou úrokovou sazbu vám garantujeme po dobu 30 dní.

Spočítat moji hypotéku