U nás můžete získat hypotéku s úrokovou sazbu 5,94 % p.a. s fixací na 5 let (RPSN 6,82 %) včetně vedení úvěru a odhadu nemovitosti zdarma za následujících podmínek:

  • sleva za sjednání úvěrového životního pojištění na 100 % výše úvěru či pojištění Náš život na 100 % výše úvěru od ČSOB Pojišťovny. V případě nesplnění této podmínky se úroková sazba zvyšuje o 0,2procentního bodu.
  • sleva za předložení Průkazu energetické náročnosti financované nemovitosti ve třídě A nebo B (platí do 3. září 2023). V případě nesplnění této podmínky se úroková sazba zvyšuje o 0,2procentního bodu.
  • sleva za splácení z účtu v ČSOB, na který chodí každý měsíc alespoň 50 000 Kč. V případě nesplnění této podmínky se úroková sazba zvyšuje o 0,1procentního bodu.
  • úroková sazba platí za předpokladu splácení hypotečního úvěru inkasem z běžného účtu vedeného u ČSOB či u ČSOB Poštovní spořitelny za podmínky realizace 3 platební kartou měsíčně a použití aplikace ČSOB Smart minimálně jednou za 3 měsíce. V případě nesplnění této podmínky se úroková sazba zvyšuje o 0,3procentního bodu.
  • úroková sazba platí dále za předpokladu, že o úvěr žádají dvě osoby a žadatel o úvěr má vedený alespoň 3 měsíce běžný účet v ČSOB či v ČSOB Poštovní spořitelně.

Poskytovatel úvěru: Hypoteční banka, a.s., poskytovatel pojištění je ČSOB pojišťovna, a.s.

Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Spočítat moji hypotéku