Odhad nemovitosti zdarma

Využijte valentýnskou nabídku a získejte odhad nemovitostiOcenění nemovitosti zpracované odhadcem uvedeným na seznamu banky. zdarma

Nechcete utrácet, protože si budete brát hypotéku a čeká vás řada výdajů? Hypoteční banka vás teď minimálně jednoho vydání ve výši několika tisíc korun zbaví! Za ušetřené peníze si tak můžete dopřát třeba romantickou valentýnskou večeři.

A jak to funguje? Součástí žádosti o hypoteční úvěrÚvěr, jehož splacení je zajištěno zástavním právem k nemovitosti. Jako zástava se obvykle využívá financovaná nemovitost, ale lze ručit i jiným objektem. Existují dva typy hypotečních úvěrů. Účelová hypotéka, která je určená na financování nemovitosti a neúčelová hypotéka (tzv. americká hypotéka), kdy lze úvěr použít na financování čehokoliv. je zpracování odhadní ceny pořizované nemovitosti – v bance tomu říkáme odhad nemovitostiOcenění nemovitosti zpracované odhadcem uvedeným na seznamu banky.. A je jedno, jestli jde o bytSoubor místností a prostorů pod společným uzavřením, který svým stavebně technickým a funkčním uspořádáním a vybavením splňuje požadavky na trvalé bydlení. Byt musí mít obytný prostor, vlastní uzavíratelný vstup, předsíň, prostor pro vaření, pro uskladnění potravin, pro tělesnou hygienu a pro umístění záchodové mísy., dům nebo pozemek. Náklady na takový odhad se liší v závislosti na pořizované nemovitosti, ale standardně je třeba počítat s částkou přibližně od dvou až do deseti tisíc korun. A právě tyto peníze vám Hypoteční banka v rámci Valentýnské hypotéky při jejím sjednání v období od 14. 2. do 15. 3. 2017 odpustí.

Platnost akce:

  • všechny hypotéky od Hypoteční banky (neúčelový hypoteční úvěrÚvěr, jehož splacení je zajištěno zástavním právem k nemovitosti. Jako zástava se obvykle využívá financovaná nemovitost, ale lze ručit i jiným objektem. Existují dva typy hypotečních úvěrů. Účelová hypotéka, která je určená na financování nemovitosti a neúčelová hypotéka (tzv. americká hypotéka), kdy lze úvěr použít na financování čehokoliv. – tzv. Americká hypotékaPeníze z americké hypotéky můžete použít na cokoliv – proto jí říkáme neúčelový úvěr.)
  • všechny fixace úrokové sazbyPo dobu zvolené fixace úroku je garantována platnost smluvně sjednaných úrokových podmínek. Po uplynutí této doby jsou s klientem sjednány úrokové podmínky na další období, současně má při změně fixace možnost mimořádnou splátkou splatit hypoteční úvěr nebo jeho část bez sankcí a poplatků. Fixní sazbu můžete zvolit na 1 rok, 3 roky, 5, 10, 15, 20, 25 nebo 30 let.
  • všechny typy LTVPoměr výše úvěru k ceně nemovitosti
  • všechny typy nemovitostí (bytSoubor místností a prostorů pod společným uzavřením, který svým stavebně technickým a funkčním uspořádáním a vybavením splňuje požadavky na trvalé bydlení. Byt musí mít obytný prostor, vlastní uzavíratelný vstup, předsíň, prostor pro vaření, pro uskladnění potravin, pro tělesnou hygienu a pro umístění záchodové mísy., dům i pozemek)