Služby

Garance úrokové sazby

Pokud máte obavy, že během shánění potřebných dokladů pro vámi vybraný hypoteční úvěrÚvěr, jehož splacení je zajištěno zástavním právem k nemovitosti. Jako zástava se obvykle využívá financovaná nemovitost, ale lze ručit i jiným objektem. Existují dva typy hypotečních úvěrů. Účelová hypotéka, která je určená na financování nemovitosti a neúčelová hypotéka (tzv. americká hypotéka), kdy lze úvěr použít na financování čehokoliv., dojde ke zvýšení úrokové sazby, nabízíme vám možnost garance úrokové sazby.

Odhad nemovitosti

Na základě žádosti klienta provedeme za poplatek stanovený sazebníkem odhad obvyklé ceny nemovitosti určené pro zajištění úvěru. Odhad provede Hypoteční banka, případně odhadce spolupracující s bankou.

Pojištění bydlení

Z důvodů úspory času i peněz vám nabízíme možnost sjednat si ke svému hypotečnímu úvěru i pojištění nemovitosti, domácnosti i odpovědnosti.

Bezpečné financování

Vyšší bezpečnost při nákupu nebo prodeji nemovitosti financované hypotečním úvěrem. Bezpečné financování je speciální účet Hypoteční banky, jehož prostřednictvím můžeme zajistit spolehlivý převod peněz za nemovitost.

Dálkový přístup do katastru nemovitostí

Při vyřizování hypotéky nemusíte chodit na katastrální úřad. Díky dálkovému přístupu za vás vyřídíme výpis z katastru nemovitostí přímo na naší pobočce.

Jednoduché čerpání úvěru

Pro čerpání hypotečního úvěru již nemusíte dokládat bance faktury související s výstavbou či rekonstrukcí nemovitosti.

Předčasná splátka

Provést celkové nebo částečné splacení hypotečního úvěru můžete kdykoli.