Refinancování hypotéky

Chcete svou hypotéku od jiné banky nastavit na výhodnější úrokovou sazbu a zajistit si lepší podmínky splácení? Tak to jste u nás správně. Hned si na naší chytré kalkulačce spočítejte, kolik můžete ušetřit. Vypočítanou úrokovou sazbu vám navíc garantujeme po dobu 30 dní.

Více o hypotéce

Jak funguje refinancování hypotéky?

Při zjednodušeném refinancování vaší hypotéku zdarma převedeme k nám a obstaráme za vás všechny potřebné dokumenty z předešlé banky. Ať už jste si půjčili na vlastní dům, byt nebo stavební pozemekČást území určená územním plánem zóny nebo územním projektem zóny, územním plánem sídelního útvaru zpracovaným v měřítku 1 : 5000 nebo v měřítku větším nebo územním rozhodnutím k zastavení a pozemek zastavěný hlavní stavbou. či jste peníze použili na rekonstrukci stávajícího bydlení, vždy můžete hypotéku převést k nám. Dáme vám lepší úrok a společně nastavíme i ostatní podmínky tak, aby vám vyhovovaly.

Výše splátek pak bude záviset na tom, pro jak dlouhou dobu splácení se rozhodnete. Splácet můžete klidně až 30 let, během kterých budete za úvěr ručit svou nemovitostí.

Chci refinancovat. Ale jak?

Hypotéku u nás můžete refinancovat sami, nebo až ve 4 lidech ze 2 domácnostDomácnost tvoří fyzické osoby, které spolu trvale žijí a společně hradí náklady na své potřeby.í. Zjistěte, kolik ušetříte, na naší kalkulačce hypoték. Nabídku vám zašleme na e-mail a za stejných podmínek ji můžete využít do 30 dnů.

Chcete poradit jak svou půjčku refinancovat? Rádi vám se vším poradíme. Buď pomocí jednoduchého formuláře v pravé části této stránky, na bezplatné lince 800 050 277, nebo nás navštivte na jedné z našich poboček.

Spočítat moji hypotéku