Hypotéka na stavbu či rekonstrukci

Ať už plánujete postavit nový dům, nebo ten váš stávající nutně potřebuje opravit, hypotéka na stavbu a rekonstrukci je ideálním řešením. Stejně tak s ní můžete vypořádat své majetkové poměry, nebo refinancovat svůj stávající nevýhodný úvěr. Na nic nečekejte a rovnou si vše spočítejte na naší chytré kalkulačce. Dozvíte se výši měsíční splátky, nebo kolik ušetříte, když svou hypotéku převedete k nám. Vypočítanou úrokovou sazbu vám navíc garantujeme po dobu 30 dní.

Více o hypotéce

Jak funguje hypotéka na stavbu a rekonstrukci?

Díky hypotéce si můžete postavit nový dům, nebo zrekonstruovat ten stávající. Půjčíme vám na to až 90 % z hodnoty nemovitosti minimálně však 300.000 Kč. Nemusíte se obávat, zda stavební firma dodrží rozpočet. Klidně vám přidáme až o 20 % více. Hypotéku můžete využít i pro vypořádání majetkových poměrů, nebo si k nám za výhodnějších podmínek můžete převést svůj současný úvěr.

Výše vašich splátek bude záviset na tom, pro jak dlouhou dobu splácení se rozhodnete. Splácet můžete klidně až 30 let, během kterých budete za hypotéku ručit stavěnou, upravovanou nebo jinou vhodnou nemovitostí.

Sami si i zvolte, na jak dlouhou dobu budete mít jistou úrokovou sazbu.  Po tu se vám sazba nezmění, a vy tak budete mít naprostý klid.


Chci hypotéku. Jak na to?

Spočítejte si hned na kalkulačce , na kolik vás hypotéka vyjde. Nabídku vám zašleme na e-mail a stejné podmínky vám budeme garantovat po dobu 30 dní. Rádi vám se vším poradíme na telefonu 800 050 277, pomocí kontaktního formuláře v pravé části obrazovky, nebo na jedné z našich poboček. Nestíháte otevírací dobu našich klasických poboček? Právě proto jsme otevřeli také naši online virtuální pobočku, kde jsme tu pro vás každý pracovní den od 9 do 16 hod.