Hypotéka na pozemek

Toužíte po vlastním pozemku? Nebo chcete refinancovat nevýhodný úvěr či vypořádat majetkové poměry? Tak to jste u nás správně. Hned můžete zjistit, na kolik vás hypotéka na pozemek vyjde. Na kalkulačce hypoték  se dozvíte výši měsíční splátky a úrokovou sazbu, kterou vám garantujeme po dobu 30 dní. Už máte hypotéku? Zjistěte, kolik ušetříte, když svůj úvěr převedete k nám. 

Více o hypotéce

Jak funguje hypotéka na pozemek?

S hypotékou si můžete koupit stavební pozemekČást území určená územním plánem zóny nebo územním projektem zóny, územním plánem sídelního útvaru zpracovaným v měřítku 1 : 5000 nebo v měřítku větším nebo územním rozhodnutím k zastavení a pozemek zastavěný hlavní stavbou. a realizovat s ním své plány. Jestli postavíte rodinný důmStavba, která svým stavebním uspořádáním odpovídá požadavkům na rodinné bydlení, a v níž je více než polovina podlahové plochy určena k bydlení. Rodinný dům může mít nejvíce tři samostatné byty a nejvýše dvě nadzemní podlaží a podkroví., bytový komplex nebo chatu, už záleží na vás. S námi ale můžete rozhodně počítat.

Půjčíme Vám minimálně 300 000 Kč. Maximální částku neomezujeme, u hypotéky na pozemek vám dáme peníze do 90 % odhadní hodnoty stavebního pozemku. Peníze můžete čerpat jednorázově, nebo postupně během 12 měsíců. V případě výstavby pak až 24 měsíců. 

Podmínky si zvolte tak, aby vám vyhovovaly

Hypotéku na stavební pozemekČást území určená územním plánem zóny nebo územním projektem zóny, územním plánem sídelního útvaru zpracovaným v měřítku 1 : 5000 nebo v měřítku větším nebo územním rozhodnutím k zastavení a pozemek zastavěný hlavní stavbou. můžete splácet 5-40 let. Na vámi vybrané době bude záviset výše splátek. Nastavte i dobu fixace úrokové sazbyObdobí, po které zůstává sjednaná úroková sazba ve stejné výši.. 1, 3, 5, 7 nebo i 10 a více let se sazba nezmění, a vy tak můžete být v klidu.

Jak získat hypotéku?

Na naší hypoteční kalkulačce hned zjistíte, jak bude vaše hypotéka vypadat. Spočítejte si ji hned. Úrokovou sazbu vám garantujeme po dobu 30 dní. Jsme tu pro vás a rádi vám se vším poradíme. Napište nám skrz jednoduchý kontaktní formulář, bezplatně zavolejte na číslo 800 050 277, nebo nás navštivte na jedné z našich poboček.
Nestíháte? Až do 21.00 je pro vás otevřená naše virtuální pobočka.