Hypotéka na pozemek

Toužíte po vlastním pozemku? Nebo chcete refinancovat nevýhodný úvěr či vypořádat majetkové poměry? Tak to jste u nás správně. Hned můžete zjistit, na kolik vás hypotéka na pozemek vyjde. Na kalkulačce hypoték  se dozvíte výši měsíční splátky a úrokovou sazbu, kterou vám garantujeme po dobu 30 dní. Už máte hypotéku? Zjistěte, kolik ušetříte, když svůj úvěr převedete k nám. 

Jak funguje hypotéka na rodinný dům?

S hypotékou si můžete snadno koupit dům, nebo upravit jen jeho jednotlivé části, případně si pořídit spoluvlastnický podíl. Půjčíme vám  až 90 % z hodnoty nemovitosti, kterou jste se rozhodli pořídit minimálně však 300.000 Kč. Pomocí hypotéky na dům můžete také vypořádat majetkové poměry a v neposlední řadě si u nás můžete hypotéku refinancovat. 

O hypotéku může požádat jednotlivec, nebo až 4 lidé ze 2 domácnostDomácnost tvoří fyzické osoby, které spolu trvale žijí a společně hradí náklady na své potřeby.í. DomácnostDomácnost tvoří fyzické osoby, které spolu trvale žijí a společně hradí náklady na své potřeby. tvoří fyzické osoby, které spolu trvale žijí a společně hradí náklady na své potřeby.

Výše splátek pak bude záviset na tom, pro jak dlouhou dobu splácení se rozhodnete. Splácet můžete klidně až 30 let, během kterých budete za hypotéku ručit kupovaným domem, nebo jinou vhodnou nemovitostí.

Sami si můžete vybrat, na jak dlouho budete mít u hypotéky jistou úrokovou sazbu. Po vámi zvolenou dobu 1, 3, 5, 7 nebo 10 i více let zůstane sazba stejná.

Jdeme do toho - ale jak?

Nastavte si vše na kalkulačce hypoték, a my vám na e-mail zašleme nabídku s podmínkami, které vám garantujeme po dobu 30 dnů.

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám bezplatně na 800 050 277, využijte kontaktní formulář v pravé části obrazovky, nebo nás navštivte na jedné z našich poboček. Rádi odpovíme na všechny vaše dotazy. Nestíháte otevírací dobu našich klasických poboček? Právě proto jsme otevřeli také naši online virtuální pobočku, kde jsme tu pro vás každý pracovní den od 9 do 16 hod.