Hypotéka na byt

Toužíte po vlastním bydlení? Nebo potřebujete refinancovat nevýhodný úvěr, či vyřešit majetkové poměry? Tak to jste u nás správně. Na nic nemusíte čekat. Zjistěte hned na naší chytré kalkulačce výši měsíční splátky, nebo i kolik ušetříte, když svou hypotéku na byt převedete k nám. Vypočítanou úrokovou sazbu vám navíc garantujeme po dobu 30 dní.

Proč chtít hypotéku právě od nás?

 • Odhad nemovitostiOcenění nemovitosti zpracované odhadcem uvedeným na seznamu banky. zdarma

  Expresní ocenění bytu vám vytvoříme zdarma a na počkání u nově dokončených nemovitostí.

 • Dálkový přístup do katastru

  Při vyřizování hypotéky nemusíte nikam chodit. Zdarma si za vás obstaráme výpis z katastru nemovitostí a kopii katastrální mapy. S námi tak šetříte čas i peníze.

 • Jednoduché čerpání úvěru

  Pokud budete mít nemovitost s dostatečnou zástavní hodnotou, nemusíte nám během její výstavby či rekonstrukce dokládat žádné faktury ani účtenky.

 • Garance úrokové sazby na 30 dní

  Spočítejte si vaši hypotéku na kalkulačce a nechte si od nás zaslat nezávaznou nabídku na e-mail. Úrokovou sazbu vám garantujeme na 30 dní. 

Více o hypotéce

Co je dobré vědět o hypotéce na byt?

S hypotékou si můžete snadno koupit byt či spoluvlastnický podíl. Půjčíme vám  až 90 % z ceny nemovitosti, kterou jste se rozhodli pořídit minimálně však 300.000 Kč. Pomocí hypotéky také můžete vypořádat majetkové poměry nebo převést členská práva. V neposlední řadě si k nám za výhodnějších podmínek můžete převést svůj současný úvěr.

Hypotéku vám poskytneme i na koupi družstevního bytu za předpokladu ručení nemovitostí v osobním vlastnictví. 

Nastavte si hypotéku tak, aby vám vyhovovala

Výše splátek bude záviset na tom, pro jak dlouhou dobu splácení se rozhodnete. Splácet můžete až 30 let. Během této doby budete za hypotéku ručit kupovanou nebo i jinou nemovitostí. Stejně tak si sami zvolíte, na jak dlouho budete mít jistou úrokovou sazbu.

Získat hypotéku na byt je snadné

Nastavte si vše, jak potřebujete, na hypoteční kalkulačce. Získáte tak okamžitě přehled o tom, na kolik vás hypotéka vyjde. Nabídku vám zašleme na e-mail a stejné podmínky budeme garantovat po dobu 30 dnů.

Rádi vám s čímkoliv poradíme – bezplatně nám zavolejte na 800 050 277, napište pomocí jednoduchého formuláře v pravé části této stránky, nebo navštivte jednu z našich poboček.

Nestíháte otevírací dobu našich klasických poboček? Právě proto jsme otevřeli také naši online virtuální pobočku, kde jsme tu pro vás každý pracovní den od 9 do 16 hod.

Hypotéku si můžete ušít na míru

 • Bezpečné financování

  S námi máte jistotu, že prodávajícímu peníze převedeme teprve tehdy, až splní všechny smluvní podmínky. 

 • Pojištění bydlení

  Pojistíme vám naráz nemovitost, domácnostDomácnost tvoří fyzické osoby, které spolu trvale žijí a společně hradí náklady na své potřeby. i odpovědnost za škody a nic vás již nezaskočí.

 • Neučelová část

  Využijte možnost získat až 30 % z výše hypotéky na cokoli, a to bez dokladování účelu využití.

 • Bez poplatků

  Neřešte poplatky, když nemusíte.