Americká hypotéka

Půjčte si například na vybavení domácnosti nebo na cokoliv jiného souvisejícího s bydlením. Tedy vše co nelze financovat standardní účelovou hypotékou, aniž byste museli čekat, až na to naspoříte. S americkou hypotékou vám oproti běžným úvěrům nabídneme nižší úrokovou sazbu. Rovnou se sami přesvědčte na hypoteční kalkulačce. Nabídku vám zašleme na e-mail a stejné podmínky vám budeme garantovat po dobu 30 dní.

Více o hypotéce

Jak to vlastně funguje?

Americká hypotékaPeníze z americké hypotéky můžete použít na cokoliv souvisejícího s bydlením – proto jí říkáme neúčelový úvěr. je v podstatě hypotékou na cokoliv souvisejícího s bydlením. Půjčíme vám na to od 200 000 Kč až do 5 000 000 Kč. Oproti běžným neúčelovým půjčkám vám ale nabídneme lepší úrok. Výše splátek jde ruku v ruce s tím, pro jak dlouhou dobu splácení se rozhodnete. Nastavte si splátky tak, aby příliš nezatížily váš rozpočet. Stejně tak u americké hypotéky zvolte i dobu fixace úrokové sazbyObdobí, po které zůstává sjednaná úroková sazba ve stejné výši.. Po dobu 1, 3 nebo 5 let se sazba nezmění, a vy tak budete mít naprostý klid. Stavíte, nebo kupujete byt či rodinný důmStavba, která svým stavebním uspořádáním odpovídá požadavkům na rodinné bydlení, a v níž je více než polovina podlahové plochy určena k bydlení. Rodinný dům může mít nejvíce tři samostatné byty a nejvýše dvě nadzemní podlaží a podkroví.? Zvolte pro vás výhodnější hypotéku na nemovitost. Je jedno, zda toužíte koupit byt ve městě, pozemek, nebo dům v přírodě, či jen rekonstruovat. Pomůžeme vám.

Jak získat hypotéku na cokoliv souvisejícího s bydlením? Snadno!

O americkou hypotéku můžete zažádat sami, nebo ve společnosti 3 dalších lidí ze 2 domácnostDomácnost tvoří fyzické osoby, které spolu trvale žijí a společně hradí náklady na své potřeby.í. Spočítejte si hned, na kolik vás vyjde na naší kalkulačce hypoték. Nabídku vám zašleme e-mailem a stejné podmínky pro vás budeme držet po dobu 30 dní.

O všem ohledně naší hypotéky na cokoliv se s námi můžete kdykoliv poradit. Ať už zvolíte formulář v pravé části této stránky, bezplatně nám zavoláte na 800 050 277, nebo nás navštívíte na jedné z našich poboček, rádi všechny vaše dotazy zodpovíme a poradíme vám pro vás nejvhodnější řešení.