Nabídka hypoték

Hypotéky

Hypotéky od Hypoteční banky vám nabídnou skvělé podmínky,  ušité přímo na míru pro vás a potřeby vaší rodiny. A díky tomu, že jsme jednička na trhu, máme pro vás řadu zajímavých novinek a vylepšení.

Samozřejmostí v naší nabídce je jak klasická hypotéku na byt, rodinný dům, chatu či pozemek. Při opravě bytu či domu je pro vás ideálním řešením hypotéka na rekonstrukci.

Nabízíme také americkou hypotéku, která vám umožní získat prostředky, které využijete na cokoliv.  Máte-li nemovitost, kterou můžete použít jako zajištění úvěru, americká hypotékaPeníze z americké hypotéky můžete použít na cokoliv souvisejícího s bydlením – proto jí říkáme neúčelový úvěr. vám nabídne oproti běžným spotřebitelským půjčkám výrazně lepší úrokovou sazbou.

Jako jediní na trhu podporujeme energeticky úsporné bydlení. A nemusí jít o stavbu přímo pasivních domů. Naše Hypotéka na úsporné bydlení má nižší úrokovou sazbou pro každého, kdo staví, rekonstruuje nebo kupuje bytSoubor místností a prostorů pod společným uzavřením, který svým stavebně technickým a funkčním uspořádáním a vybavením splňuje požadavky na trvalé bydlení. Byt musí mít obytný prostor, vlastní uzavíratelný vstup, předsíň, prostor pro vaření, pro uskladnění potravin, pro tělesnou hygienu a pro umístění záchodové mísy. nebo dům a má energetický štítek A nebo B. V balíčku výhod najdete řadu dalších benefitů a slev, včetně slevy na pojištění nemovitosti.

Pro ty, kteří nechtějí investovat do náročné stavby rodinného domu a přitom chtějí mít komfort vlastního bydlení v přírodě, nabízíme naši novinku – hypotéku na mobilní domy. Umíme tak hypotékou řešit i nízkonákladové stavby, které nemají přidělené číslo popisné a jiné banky vám nabídnou jen dražší spotřebitelský úvěr.

Investorům pak nabízíme primárně hypotéku na pronájem. Splátky hypotéky pokryjí přímo z budoucího nájemného.

Máte již hypotéku u jiné banky? V případě, že vám podmínky nevyhovují a chcete lepší úrokovou sazbu a vaše banka vám neumí vyjít vstříc, zeptejte se na možnosti refinancování hypotéky právě u nás. Jsme schopni zajistit převod hypotéky velmi rychle a bez poplatků.

Kromě uvedených produktů máme řadu vylepšení a doplňkových služeb. K účelově vázané hypotéce můžete požádat o 30 % prostředků navíc, které použijete na nákup třeba vybavení dětského pokoje. Velmi jednoduše si u nás můžete snížit splátku v průběhu splácení, využít elektronické podání zástavní smlouvy na katastrální úřad, zařídit si pojištění schopnosti splácet hypotéku, ale především, celou hypotéku kompletně řešit v Hypoteční zóně – jedinečném komplexním elektronickém bankovnictví k hypotékám.