Podrobná kalkulačka

Odhadní cena nemovitosti, která bude sloužit jako zástava úvěru (pokud nevíte, zadejte tržní, případně kupní cenu).
Kolik si chcete půjčit (cena nemovitosti mínus vlastní prostředky).
(50% Poměr výše úvěru k ceně nemovitosti )
Doba spláceníObdobí, během kterého se splácí hypotéka. Udává se v letech. je závislá na typu hypotéky a výši úvěru. Pohybuje se v rozmezí 3 - 40let.

* Fixace: Po dobu zvolené fixace úroku je garantována platnost smluvně sjednaných úrokových podmínek. Po uplynutí této doby jsou s klientem sjednány úrokové podmínky na další období, současně má při změně fixace možnost mimořádnou splátkou splatit hypoteční úvěrÚvěr, jehož splacení je zajištěno zástavním právem k nemovitosti. Jako zástava se obvykle využívá financovaná nemovitost, ale lze ručit i jiným objektem. Existují dva typy hypotečních úvěrů. Účelová hypotéka, která je určená na financování nemovitosti a neúčelová hypotéka (tzv. americká hypotéka), kdy lze úvěr použít na financování čehokoliv. nebo jeho část bez sankcí a poplatků3,49%


1,99%


1,99%


2,49%


2,59%


2,89%


2,89%


3,29%


3,29%

Měsíční splátka

5 054

při úroku 1,99 % p. a.

Prohlášení k závaznosti informací

Počet členů domácnosti

Počet všech osob vstupujících do úvěru.

Žadatel 1

Měsíční čisté příjmy

Příjmy celkem:
0 Kč

Měsíční výdaje

Výdaje celkem:
0 Kč

Žadatel 2

Měsíční čisté příjmy

Příjmy celkem:
0 Kč

Měsíční výdaje

Výdaje celkem:
0 Kč

Žadatel 3

Měsíční čisté příjmy

Příjmy celkem:
0 Kč

Měsíční výdaje

Výdaje celkem:
0 Kč

Žadatel 4

Měsíční čisté příjmy

Příjmy celkem:
0 Kč

Měsíční výdaje

Výdaje celkem:
0 Kč
Zadejte výši příjmů.

Vyplňte kontaktní údaje a my vám na e-mail zašleme nabídku hypotéky v PDF:

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluje klient souhlas Hypoteční bance, a.s., se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 13584324 (dále jen „Banka“), aby za účelem kontaktování klienta s nabídkou vhodného úvěrového produktu dle klientem zadaných parametrů shromažďovala, zpracovávala a uchovávala poskytnuté osobní údaje klienta – zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru.

Souhlas se zpracováním osobních údajů je dobrovolný, s ohledem na výše uvedené je však podmínkou pro zpracování formuláře klienta a osobních údajů v něm uvedených k výše uvedenému účelu. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za výše uvedeným účelem uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení a je po tuto dobu neodvolatelný, neboť je nezbytný pro naplnění účelu, pro který byl vydán.

Klient dále vyplněním a odesláním formuláře uděluje souhlas s tím, aby osobní údaje klienta– zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru byly použity za účelem nabízení dalších obchodů a služeb ze strany Banky, Československé obchodní banky, a. s. se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 00001350 a dalších společností působících v rámci skupiny ČSOB, a to i elektronickými prostředky. Informace o společnostech působících v rámci skupiny ČSOB jsou k dispozici na internetových stránkách ČSOB www.csob.cz. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem nabízení dalších obchodů a služeb uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení s tím, že klient má právo tento souhlas kdykoliv odvolat; odvolání souhlasu je třeba provést písemně vůči Bance na adresu jejího sídla.

 

 

Garantujeme vám, že údaje nebudou zneužity k jiným reklamním účelům.
Odesláním výpočtů a kontaktních údajů nevzniká právní nárok na poskytnutí hypotéky.

Jazyková verze

  • English

Telefonní čísla

Klientský servis 224 116 333 Máte-li hypotéku

Infolinka 844 111 174 Nový klient


Odkazy pro mobil


↑ Nahoru ↑