X

Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.


Podrobná hypoteční kalkulačka

Odhadní cena nemovitosti, která bude sloužit jako zástava úvěru (pokud nevíte, zadejte tržní, případně kupní cenu).
Kolik si chcete půjčit (cena nemovitosti mínus vlastní prostředky).
(50% Poměr výše úvěru k ceně nemovitosti )
Doba spláceníObdobí, během kterého se splácí hypotéka. Udává se v letech. je závislá na typu hypotéky a výši úvěru. Pohybuje se v rozmezí 3 - 40let.

* Fixace: Po dobu zvolené fixace úroku je garantována platnost smluvně sjednaných úrokových podmínek. Po uplynutí této doby jsou s klientem sjednány úrokové podmínky na další období, současně má při změně fixace možnost mimořádnou splátkou splatit hypoteční úvěrÚvěr, jehož splacení je zajištěno zástavním právem k nemovitosti. Jako zástava se obvykle využívá financovaná nemovitost, ale lze ručit i jiným objektem. Existují dva typy hypotečních úvěrů. Účelová hypotéka, která je určená na financování nemovitosti a neúčelová hypotéka (tzv. americká hypotéka), kdy lze úvěr použít na financování čehokoliv. nebo jeho část bez sankcí a poplatků3,49%


1,99%


1,99%


2,69%


2,89%


3,19%


3,19%


3,29%


3,29%

Měsíční splátka

5 054

při úroku 1,99 % p. a.

Počet členů domácnosti

Počet všech osob vstupujících do úvěru.

Žadatel 1

Měsíční čisté příjmy

Příjmy celkem:
0 Kč

Měsíční výdaje

Výdaje celkem:
0 Kč

Žadatel 2

Měsíční čisté příjmy

Příjmy celkem:
0 Kč

Měsíční výdaje

Výdaje celkem:
0 Kč

Žadatel 3

Měsíční čisté příjmy

Příjmy celkem:
0 Kč

Měsíční výdaje

Výdaje celkem:
0 Kč

Žadatel 4

Měsíční čisté příjmy

Příjmy celkem:
0 Kč

Měsíční výdaje

Výdaje celkem:
0 Kč
Zadejte výši příjmů.

Vyplňte kontaktní údaje a my vám na e-mail zašleme nabídku hypotéky v PDF:

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluje klient souhlas Hypoteční bance, a.s., se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 13584324 (dále jen „Banka“), aby za účelem kontaktování klienta s nabídkou vhodného úvěrového produktu dle klientem zadaných parametrů shromažďovala, zpracovávala a uchovávala poskytnuté osobní údaje klienta – zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru.

Souhlas se zpracováním osobních údajů je dobrovolný, s ohledem na výše uvedené je však podmínkou pro zpracování formuláře klienta a osobních údajů v něm uvedených k výše uvedenému účelu. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za výše uvedeným účelem uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení a je po tuto dobu neodvolatelný, neboť je nezbytný pro naplnění účelu, pro který byl vydán.

Klient dále vyplněním a odesláním formuláře uděluje souhlas s tím, aby osobní údaje klienta– zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru byly použity za účelem nabízení dalších obchodů a služeb ze strany Banky, Československé obchodní banky, a. s. se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 00001350 a dalších společností působících v rámci skupiny ČSOB, a to i elektronickými prostředky. Informace o společnostech působících v rámci skupiny ČSOB jsou k dispozici na internetových stránkách ČSOB www.csob.cz. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem nabízení dalších obchodů a služeb uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení s tím, že klient má právo tento souhlas kdykoliv odvolat; odvolání souhlasu je třeba provést písemně vůči Bance na adresu jejího sídla.

 

 

Garantujeme vám, že údaje nebudou zneužity k jiným reklamním účelům.
Odesláním výpočtů a kontaktních údajů nevzniká právní nárok na poskytnutí hypotéky.

Jazyková verze

  • English

Telefonní čísla

Klientský servis 224 116 333 Máte-li hypotéku

Infolinka 844 111 174 Nový klient


Odkazy pro mobil


↑ Nahoru ↑