Developerské centrum

Hypoteční banka jako specialista v oblasti financování bydlení nabízí komplexní nabídku pro ty z Vás, kteří chtějí lépe bydlet. Pomůžeme vám nemovitost nejen získat, ale i vybrat.

   Získejte tyto nadstandardní výhody:

  • Individuální poradenství pro každého klienta
  • Zjednodušenou cestu k získání hypotéky (většinu podkladů pro vyřízení hypotéky zajistíme za Vás)
  • Výraznou úsporu na poplatcích a úrokových sazbách (v rámci spolupráce s vybranými developery nabízíme speciální časově omezené cenové pobídky)
  • Finanční jistotu díky důkladně prověřeným projektům.

Developerské projekty

Byty u Dubu

Hypoteční banka ve spolupráci se společností HypoAsistent je partnerem projektu Byty U Dubu v Praze 4 - Modřanech. Společně s developerem jsme pro vás připravili zjednodušený proces vyřízení hypotečního úvěru za zvýhodněných podmínek. Hypotéka Hypoteční banky vám umožní financovat koupi bytové jednotky včetně příslušenství. Sjednat si ji můžete spolu s pojištěním (životním i nemovitosti) v kterékoli pobočce Hypoteční banky, kde vás rychle a k plné spokojenosti obslouží specialisté na hypoteční úvěry.

Podrobný popis

Byty U Dubu (www.byty-u-dubu.cz) jsou odpovědí na poptávku po cenově dostupných nových bytech v Praze. Tyto novostavby v Praze 4 naleznete v dispozicích od menších 1 + kk až po 4 + kk s terasami a krásnými výhledy. Většina bytů má komory a prostorné lodžie nebo balkóny. K dispozici jsou garážová stání a sklepy. Všechny byty mají jedno společné – velmi dostupnou cenu. Při návrhu bytového domu byly vstupní náklady optimalizovány tak, aby zájemcům bylo možné nabídnout nové byty za výhodné ceny a přitom při kvalitně odvedené práci (průkaz energické náročnosti budovy „B“).

Výhodou projektu je také umístění v tradiční rezidenční lokalitě Praha 4 – Modřany. V nejbližším okolí je k dispozici veškerá občanská vybavenost, možnost sportovního vyžití, cyklostezka, přírodní krásy nedaleké Modřanské rokle a rovněž skvělá dostupnost do centra Prahy.

Předpokládané dokončení první etapy: druhá polovina roku 2016.

Holandská čtvrť

Projekt „Holandská čtvrť , 2. etapa“ navazuje na úspěšnou 1. etapu dokončenou na přelomu roku 2013/2014. Lokalita pro novou čtvrť, která byla investorem pečlivě vybrána, splnila náročné požadavky a očekávání klientů.

Podrobný popis

Stavíme II. etapu úspěšného projektu v Olomouc

Vznikající nová čtvrť ve velmi oblíbené lokalitě Olomouce, v blízkosti obchodní galerie Olomouc City, se právě rozrůstá o další moderní domy, každý s 59 byty, které přináší dostupné bydlení a odpovídají vyšším nárokům s důrazem na komfort bydlení.

Developer: Holandská čtvrť II., s.r.o., člen skupiny CERE Invest

http://www.holandska-ctvrt.cz

Mníšecký Eden

Hypoteční banka a ČSOB je partnerem projektu Mníšecký Eden. Ve spolupráci s generálním prodejcem GENERAL REALITY a.s. jsme pro vás připravili zjednodušený proces vyřízení hypotečního úvěru za zvýhodněných podmínek. Hypotéka Hypoteční banky vám umožní financovat koupi bytové jednotky nebo ateliéru včetně příslušenství. Sjednat si ji můžete spolu s pojištěním (životním i nemovitosti) v kterékoli pobočce Hypoteční banky a ČSOB, kde vás rychle a k plné spokojenosti obslouží specialisté na hypoteční úvěry.

Podrobný popis

Od 2009 realizován oběm výstavby přes Kč 500 mil., prodáno je 166 bytů, 25 řadových domů, 37 samostatných parcel, 14 komerčních prostor. Svůj domov u nás v Edenu našlo více jak 250 rodin. Aktuálně nabízíme 48 bytů, 7 řadových domů a 2 vily. Staňte se i Vy naší rodinou. Pojdťe žít k nám, do Mníšku, do Edenu. Nezaváhejte a zajímejte se o Eden v Mníšku pod Brdy ještě dnes. Skvělé místo pro život.

Nový Žižkov, Poděbrady

Jedinečná architektura bytového domu Nový Žižkov spojuje precizní technické řešení s designovým provedením exteriéru i interiéru. Nabízíme 56 bytů s terasami různých rozměrů a dispozic. Společně s developerem jsme pro vás připravili zjednodušený proces vyřízení i čerpání hypotečního úvěru, který si můžete sjednat spolu s pojištěním (životním i nemovitosti) v kterékoli pobočce ČSOB a Hypoteční banky, kde vás rychle a k plné spokojenosti obslouží specialisté na hypoteční úvěry.

Podrobný popis

Stavba je umístěna v klidné části Poděbrad, v blízkosti vlakového a autobusového nádraží a v oblíbené lázeňské kolonády. V sousední zástavbě je rezidenční bydlení v rodinných domech. Dispozice bytů jsou navrženy promyšleně s ohledem na největší užitek a pohodlí a dle nejnovějších trendů. Klient si bude moct v průběhu výstavby měnit navržené standardy koupelen, podlah a dveří dle svých požadavků a potřeb. S ohledem na umístění domu byla navržena ke každému bytu terasa nebo balkon. K bytu je možné pořídit sklep a garážové stání, které je umístěno v podzemním podlaží domu a je tak zabezpečen pohodlný přístup výtahem z auta k bytu. Poděbrady nabízí veškeré vyžití jak sportovní, tak společenské. V dosahu pár minut od domu se nachází škola, školka, střední škola, zimní stadion, fotbalové, tenisové a golfové hřiště, krásné cyklostezky podél Labe, lázně s množstvím procedur, zdravotních i pro relaxaci. Nachází se zde jezdecký oddíl a spousty krásných restaurací, kavárniček a obchodů. Bydlení v Poděbradech poskytuje komfort města v klidném prostředí Polabí.

Rezidence Malvazinky

Rezidence Malvazinky představuje 3 bytové domy ve velmi elegantním designu. Společně s developerem jsme pro vás připravili zjednodušený proces vyřízení i čerpání hypotečního úvěru, který si můžete sjednat spolu s pojištěním (životním i nemovitosti) v kterékoli pobočce ČSOB a Hypoteční banky, kde vás rychle a k plné spokojenosti obslouží specialisté na hypoteční úvěry.

Podrobný popis

Projekt Rezidence Malvazinky je exkluzivní nejen ojedinělou a výjimečnou lokalitou, která je obklopena zelení a zasazena mezi stávající zástavbu. Dokonale splňuje veškeré představy o komfortním bydlení v centru metropole a a navíc umožňuje užívat všech výhod, které vyplývají z bezprostředního kontaktu s přírodou. Výhledy na okolní bohatou zeleň zcela popírají velkoměsto, přestože je v bezprostřední blízkosti . Důraz je kladen na jemné tóny a čistotu provedení stavby. Prestižní čtvrť Malvazinky je snadno a rychle dostupná z centra města. Jen pár minut je vzdálen s nespočtem obchodů, restaurací a barů, kde to žije 24 hodin denně. Dopravní dostupnost do centra je výborná - stanice metra B (Anděl nebo Na Knížecí) je vzdálena jen několik minut busem MHD přímo k metru.

Projekt k nastěhování koncem roku 2018 pro Vás stavíme na adrese : Praha 5 – Košíře, ulice Česká.

Rezidence Světlov

Projekt bytových domů REZIDENCE SVĚTLOV je situován do ulice Světlov ve Šternberku, a to v blízkosti centra města s vyhlídkou na hrad Šternberk a chrám Zvěstování Páně. Rezidence Světlov naplňuje všechno to, co očekáváte od městského bydlení, a navíc umožňuje užívat všech výhod, které vyplývají z bezprostředního kontaktu s přírodou. Partnerem projektu je ČSOB Group. Společně s developerem jsme pro vás připravili zjednodušený proces vyřízení i čerpání hypotečního úvěru, který si můžete sjednat spolu s pojištěním (životním i nemovitosti) v kterékoli pobočce ČSOB Group, kde vás rychle a k plné spokojenosti obslouží specialisté na hypoteční úvěry.

Podrobný popis

Poloha projektu je v prestižní lokalitě města a sousedí s mateřskou školkou. V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost, jelikož se projekt nachází 5 minut chůze od Hlavního náměstí ve Šternberku. Lokalita je dopravně dostupná jak osobními automobily, tak veřejnou dopravou, kdy cca 3 minuty chůzí na ulici Dvorská je hlavní stanoviště autobusů. Zároveň je projekt bytových domů v blízkosti lesa a v trase plánované cyklistické stezky. Celkem projekt obsahuje tři identické bytové domy označené A1 – A3, lišící se barvou balkonů. V první etapě se jedná o bytový dům A1 s 22 byty.Dispoziční uspořádání domů je navrženo s ohledem na možnost rozmanitého výběru velikosti bytů. Projekt nabízí jak menší byty 2+kk, tak i rozlehlejší 3+kk a 4+kk s velkou terasou a exkluzivním výhledem na hrad. Každý byt má svůj balkon, terasu nebo předzahrádku. Při návrhu bytů jsme kladli důraz na dostatek úložného prostoru. Ve všech bytech najdete komoru a prostory pro vestavěné skříně. Sklep v suterénu budovy pro každý byt je samozřejmostí. Ke každému bytu také nabízíme parkovací stání v suterénu budovy nebo na parkovišti před domem. Domy jsou navrženy v jednoduchém a čistém designu a splňují veškeré nároky na moderní a kvalitní bydlení. Důraz je kladen na jemné tóny a čistotu provedení stavby.

Zahájení výstavby: 10/2017
Ukončení výstavby: 11/2018

Rezidence Zábřeh

Moderní bytový objekt ve tvaru písmene „E“ je výjimečný svým umístěním v těsné blízkosti Wolkerových Sadů, v malebné části města Zábřeh u rybníka Oborník a ramene řeky Moravská Sázava. Jde o třípodlažní budovu s celkem 74 byty, situovanou nedaleko samotného centra města. V rámci projektu vzniknou nové moderně a účelně řešené byty určené k prodeji do osobního vlastnictví. Díky své vnitřní rozmanitosti nabídne stavba výběr bytů všem věkovým kategoriím od singles, přes mladé páry, rodiny s dětmi až po seniory. Projekt disponuje standardně byty od nejmenších 1+kk až po byty 3+kk. Nicméně sloučením dvou sousedních bytů jsme schopni uspokojit i zájemce o větší bytové jednotky.

Podrobný popis

PROČ BYDLET V REZIDENCI ZÁBŘEH?

1 Nové bydlení pro všechny věkové kategorie

Rezidence Zábřeh je projekt, kde najdou nový domov tzv. singles, mladé páry, rodiny s dětmi…ale i senioři. Projekt nabízí byty o velikosti 1+kk, 2+kk a 3+kk. Možnost spojení sousedních bytů.

2 Bydlení v bezprostřední blízkosti parku

Projekt Rezidence Zábřeh se nachází v těsné blízkosti krásného parku Wolkerovy Sady. Můžete bydlet vedle poklidné zelené oázy ideální pro relax, vybízející k posezení, procházkám či k dětským hrám.

03 Nové bydlení s prvky moderní architektury

Moderní architektura, velmi vkusně zvolený standard bydlení, výtah, nadstandardně široké domovní chodby, komfortní podlahové vytápění, praktické komory na jednotlivých patrech, ….to je jen zlomek pozitivních atributů projektu Rezidence Zábřeh.

4 Projekt s velmi dobrou dostupností do centra města

Rezidence Zábřeh je nové moderní bydlení v klidné části města a zároveň položené nedaleko samotného centra Zábřehu. Příjemnou procházkou se během pár minut dostanete přímo na náměstí Osvobození a jen o malý kousek vzdálenější náměstí 8. května či Masarykovo náměstí.

5 Projekt se silným realizačním zázemím

Rezidence Zábřeh je projekt, jehož investorem je firma NEORENT, a.s. Výstavbu provádí renomovaná Stavební firma Vymětal s.r.o. se sídlem v Litovli. Investor financuje celou výstavbu vlastními finančními prostředky bez nutnosti bankovních úvěrů. Marketing a prodej zajišťuje metr2 reality s.r.o. se sídlem v Olomouci.

6 Byty s terasami a dostatek parkovacích míst

Drtivá většina bytů v projektu má zastřešenou nebo nezastřešenou terasu. Zejména byty orientované na jihovýchod pak nabídnou pěkné výhledy na přilehlý park. V dnešní době je pak zvláště významným plusem projektu dostatečně velký počet parkovacích míst.

Financování nemovitosti

dispozice 1+kk, cena od 1.063.885,-Kč 

dispozice 2+kk, cena od 1.569.002,-Kč 

dispozice 3+kk, cena od 2.531.782,-Kč

Rezidenční bydlení - Pražská správa nemovitostí

Ve spolupráci s developerem Pražská správa nemovitostí, spol. s r.o. jsme pro vás připravili zjednodušený proces vyřízení hypotečního úvěru za zvýhodněných podmínek. Hypotéka Hypoteční banky vám umožní financovat koupi bytové jednotky včetně příslušenství. Sjednat si ji můžete spolu s pojištěním (životním i nemovitosti) v kterékoli pobočce ČSOB nebo Hypoteční banky, kde vás rychle a k plné spokojenosti obslouží specialisté na hypoteční úvěry.

Podrobný popis

PSN hraje významnou roli na českém realitním trhu již od roku 1991.

Zabývá se prodejem a pronájmem výhradně vlastních nemovitostí, a to bytů i komerčních prostor. Nemovitosti nabízí po celé Praze, na Kladně, v Pardubicích, Hradci Králové a ve Slaném. Stabilní růst PSN posiluje její důvěryhodnost na realitním trhu, což peněžní ústavy v České republice oceňují nabídkou nejvýhodnějších podmínek pro poskytování hypotečních úvěrů klientům společnosti. Společnost PSN získala uznávané ocenění zvyšující důvěryhodnost - CZECH Stability Award

Výběr z projektů:

Rezidence U Dvou Sov www.udvousov.cz
Garden House www.garden-house.cz
Dejvice House www.dejvicehouse.cz
Rezidence U Bojovníka www.ubojovnika.cz
Dům U Galerie www.dumugalerie.cz
Club Ocean 
www.clubocean.cz
Maison Blanche www.bytyvkodanske.cz
Rezidence Vinohrad 
www.rezidencevinohrad.cz
Rezidence U Pekaře www.rezidenceupekare.cz

Rezidenční byty Berkova

Rezidenční byty Berkova je výjimečný rezidenční projekt společnosti TOMI invest s.r.o. Je umístěn v lukrativní brněnské lokalitě Královo Pole, na nároží ulic Berkova a Bulharská. Tato lokalita, s výbornou dopravní dostupností do centra města, je v současné době jednou z nejatraktivnějších lokalit pro bydlení v Brně. Byty jsou určeny pro aktivní lidi, kteří potřebují mít centrum Brna na dosah, ale zároveň požadují bydlení v klidné lokalitě s možnostmi odpočinku a relaxace po náročném pracovním dni.

Podrobný popis

• Projekt Rezidenční byty Berkova je tvořen 4podlažním domem s moderní a funkční architekturou. Dům svými tvary kopíruje tvar ulice, ve které je umístěn.

• 1NP až 3NP je tvořeno čtyřmi bytovými jednotkami, dvěma 3+kk, jednou 2+kk a jednou 1+kk.

• Byty v 1NP mají vlastní terasu se zahradou.

• 4NP tvoří buď samostatný penthouse, nebo dvě bytové jednotky 3+kk.

• Luxusní penthouse je nadstandardně řešený s terasou po celém obvodu domu, neopakovatelným výhledem na panorama Brna.

• Celkem je v projektu jen 13 bytů, čímž je zajištěn komorní charakter celého areálu.

• Při projektování byl kladen důraz na použití vysoce kvalitních materiálů a nejnovějších technologií s důrazem na ekologickou šetrnost. Výsledkem jsou byty vybavené ve vysokém standardu a s energetickou náročností kategorie.
www.bytyberkova.cz

Rodinné domy Plzeň Lhota

Skupina ČSOB je partnerem projektu Rodinné domy Plzeň Lhota. Ve spolupráci s developerem CZ STAVEBNÍ HOLDING, a.s. jsme pro vás připravili zjednodušený proces vyřízení hypotečního úvěru za zvýhodněných podmínek. Hypotéka vám umožní financovat koupi bytové jednotky včetně příslušenství. Sjednat si ji můžete spolu s pojištěním (životním i nemovitosti) v kterékoli pobočce ČSOB nebo Hypoteční banky, kde vás rychle a k plné spokojenosti obslouží specialisté na hypoteční úvěry. (Označení projektu STALH)

Podrobný popis

Projekt je situován na okraj jihozápadní části města Plzeň 10-Lhota, v lokalitě „Na Dolíkách“, vzdálené od centra města 8 km. V obci je plná občanská vybavenost výhodou je pravidelná autobusová doprava do Pardubic. Celkem je plánováno v první etapě 28 rodinných domů samostatně stojících nebo dvojdomy s garáží či parkovacím stáním s pergolou. Zájemci mají možnost měnit vnitřní dispozice domu.

Rodinné domy Rýmařov

Hypoteční banka a ČSOB jsou dlouholetými partnery společností RD Rýmařov. Připravili jsme pro vás připravili zjednodušený proces vyřízení hypotečního úvěru za zvýhodněných podmínek. Hypotéka Hypoteční banky vám umožní financovat koupi rodinného domu včetně pozemku. Sjednat si ji můžete spolu s pojištěním (životním i nemovitosti) na pobočkách Hypoteční banky a pobočkách ČSOB, kde vás rychle a k plné spokojenosti obslouží specialisté na hypoteční úvěry.

Podrobný popis

V  nabídce rodinných domů společnosti RD Rýmařov je  na výběr celkem z 11 řad typových projektů, z nichž každý lze individuálně upravit podle  přání klienta. Cílem společnosti je, aby se klienti  v rýmařovských domech cítili co nejlépe a aby klientům  poskytly maximální komfort a úsporné a zdravé bydlení

Financování nemovitosti

Výše úvěru až 95 % hodnoty nemovitosti stanovené bankou
Splatnost 5 - 40 let
Fixace 1, 3, 5, 7, 10-30 let
Sazby

zvýhodněná úroková sazba

Poplatky

snížené poplatky pro klienty projektu

Garance sazby

30 dnů