Bouzov

Hypoteční banka je partnerem běžeckého seriálu „Běžíme na hrad“. Druhým letošním hradem, kam společně vyběhneme a na který Vás srdečně zveme je hrad Bouzov, a to v sobotu 3. června 2017.

Na hradě a v podhradí jsou pro vás připraveny závody pro všechny věkové kategorie. Pro děti jsou to závody na vzdálenosti 100, 300, 600 a 1200 metrů. Pro dospělé jsou to pak závody na 5 km a 15 km. Start prvního závodu pro děti je připraven na 11:00 hodin, závody na 5 a 15 km startují ve 13:00 a v 14:30 hodin.

SLEVA na startovném pro klienty Hypoteční banky

Budeme moc rádi, když si přijdete zaběhat s celou svou rodinou. Proto pro naše klienty nabízíme zlevněné startovné, Vaše ratolesti mají účast v závodě zcela zdarma. Slevu 50 Kč pro dospělé účastníky získáte po zadání kódu HBNAHRAD v registraci na závody, kterou naleznete zde: REGISTRACE. Sleva se netýká Pohádkové cesty.

K uplatnění slevy je třeba se ke konkrétnímu závodu přihlásit předem a zároveň provést platbu startovného převodem do termínu, který je uveden na přihlašovacím formuláři (pro Vás, naše klienty je tento termín stanoven nejpozději do 13. května 2017).

Rodinný běh Hypoteční banky

Na Rodinný běh Hypoteční banky se může přihlásit každá rodina - jedinou podmínkou pro registraci je, že alespoň jeden z členů rodiny je mladší 15 let (rozhoduje rok, nikoliv datum narození). Každý ze členů rodinného týmu může běžet závod podle svého výběru (Pětku nebo Patnáctku) nebo dětský běh, kde o délce trati rozhoduje věk účastníka. Vyhrává ta rodina, která dosáhne nejlepšího hodnocení, které se určuje jako součet tří nejlepších dosažených pořadí členů týmu. Vítězem se stává ten rodinný tým, který získá součet nejnižších dosažených pořadí. Pokud dosáhnou Rodinné týmy stejného výsledku, rozhoduje o vítězi lepší výsledek nejmladšího člena týmu.

Tak neváhejte a včas se registrujte. Můžete se těšit na příjemně strávený rodinný výlet spojený s pohybem v přírodě, poznáním krásného hradu a na zajímavý doprovodný program.

Těšíme se na Vás!

Vaše Hypoteční banka